Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tavan döşemesi değişimi ve sunroof arızası

@tekinalper abi ekliyorum fotoğraı netbook olduğu için paintden işaretlemeye çalıştım :)
Ekli dosyayı görüntüle 10384

birde @feda abi anlatmak istediğim şurasıydı
Ekli dosyayı görüntüle 10385

Ekli dosyayı görüntüle 10386

- - - Mesaj Birleştirildi - - -
@tekinalper @feda abilerim sizin işaretlediğim yerde böyle mi yoksa herhangi biparça varmı burda bana çok boşmuş gibi geldi de ?

Hüseyin kardeşim... Direk kapakları onlar... yapıştırma yoluyla deneyebilirsin fakat ne kadar sağlam olur bilemiyorum... Tırnaklarını kırmışlar sanırım... Çıkmacılardan araştırrılabilir bence... Komple değiştirmek daha mantıklı... Tavanıda fazla birşey yok sanırım... sildirerek temizletme yoluna git derim... Aux aparatını çıkartıp geri takmamışlar... onu da çıkmacılara bakarak edinebilirsin... hiç bulamazsan servis yolu görünür... direksiyonun orada bir eksik varmış gibi görünmüyor... aracın büyük bir kazası filan mı var dı acaba neden o kadar çok şeyi söktüler ki?

[MENTION=2868]tekinalper[/MENTION] abi önerilerin için sağol aracın ağır hasar kaydı görünüyor fakat araç pertmiş galiba bunu da almış olduktan sonra öğrendik fakat fiyat uyguna geldiği için çokda dert etmedik o da nazarı olsun dedik :)

@tekinalper abi önerilerin için sağol aracın ağır hasar kaydı görünüyor fakat araç pertmiş galiba bunu da almış olduktan sonra öğrendik fakat fiyat uyguna geldiği için çokda dert etmedik o da nazarı olsun dedik :)

Sağlık olsun kardeşim... içinize sindiyse sıkıntı yok... kazasız belasız kullanman dileklerimle... öncalikli olarak o paspaslardan kurtulup havuzlu paspas al derim...

[MENTION=2868]tekinalper[/MENTION] tamamdır abi havuzlu paspas bakarım ben :)

Hazır yarım toplanmisken güzel bir ses yalıtımı da yapilir bu araca. Yani önü baya açık bir araç. İstediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Uzunca bir süre binecekseniz eğer.

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] abi tipoya 14 sene bindik buda bizi 10-15 sene götürür artık.Ses yalıtımını düşünüyorum içeriye biraz fazla ses alıyor gibime geldi gerçi tipoda ses komple içerdeydi ama olsun :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

1 nolu yerdeki kol sağ tarafa doğru dönüyor fakat sola dönmüyor sizde de mi böyle bizde yeni bir arıza mı var ?:)

2 nolu yerdeki sağa sola giden çubukta yok onuda servisten temin edebiliriz sanırsam birde ne işe yarıyor o ?

Ekli dosyayı görüntüle 10387 [MENTION=25594]Ziya[/MENTION] [MENTION=21982]feda[/MENTION] [MENTION=2868]tekinalper[/MENTION]

1 numara aydınlatma komutatörü. Sadece sağa ve döndüğü kadar da sola döner. Sisler içinde manuel pozisyonda iken komutatörü kendinize çekince yakar. 2 numara da konsol aydinlatmasinin ışık seviyesini ayarlamaya yarar.

Bir de aracinizin iç dış bol resimlerini çekip burada yayinlarsaniz eksikleri birlikte görüp neler yapılacağına dair bir liste çıkarabiliriz. Böylece aracınızı nasıl daha güzel bir hale getirecegimiz hakkında fikir sahibi de olmuş olursunuz.

[MENTION=25594]Ziya[/MENTION] Eyvallah abi 2.parça eksik 1. parçada sola dönmüyor diğer resimleride sabah çekerim serviste hallederler diye umuyorum ?

Hallolur. Diğer sorunlarını da hallederiz inşallah.

Geri
Üst Alt