tavan,bagaj kapağı ve kapı kolları çevresindeki sorun.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

tavan,bagaj kapağı ve kapı kolları çevresindeki sorun..

Konu, 'Araç Detaylı Temizlik ve Boya Koruma' kısmında scgnbsl tarafından paylaşıldı.

1. scgnbsl

scgnbsl
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    arkadaşlar dün farkettim aracımın tavanın büyük kısmı,bagaj kapağı,kapı açma kollarının çevresinde bi tabaka var.elimi veya bezi o kısma sürdüğümde bi hışırtı geliyor kapının alt kısımlarında ise böyle bi sorun yok bezi o kısımlara sürdüğümde normal..aynı ses silecekleri çalıştırdığımda ön camda da geliyor ki camda da bi tabaka olduğu aşikar.aracımın üzerine bir şey yağmış resmen.yıkattım geçmedi.bu ne olabilir acaba ve nasıl geçer.böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç?

2. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    abi mesajını aldım. o gün brunch da arabaları ağacın altına çektik ağaçtan akmış sorma benim arabada rezil boya korumamda yeni yapılmıştı bide. ben yeniden sokucam meccbur boya korumaya

3. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    şireli bir ağacın felan altınamı bıraktın yoksa aracı...

4. scgnbsl

scgnbsl
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    çıksında boyu koruma yaptırmaya razıyım kardeşim ya.farkedince çok canım sıkıldı

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

8 temmuz ankara brunc buluşmasında hepimiz çekmiştik ağacın altına.yanılmıyorsam o zaman oldu.

Sayfayı Paylaş