Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tatil

benim tavsiyem burası olacaktı.

çok yer tavsiye ederim ama burda gerçekten eğlenirsin..animasyon ekibi..işleri iyi..vs sistemi iyi..
başka tavsiye istersen genede veririm senelerce animasyon şefi olarak çalışmış biri olarak

balayında oradaydım gerçekten kaliteli bi otel şimdi diğer otelleri beğenmiyorum oradan sonra

amara club marin kemer'i tavsiye ederim eylül de balayı tatili orada geçirdim 1 hafta boyunca herşey süperdi hiç eve dönmek istemiyorsun yemek şahane fiyat uygun yalnız çok rus var belki o biraz canını sıkabilir

kesinlikle voyage sorgun 10 üzerinden 20 puan alacak bir otel ilgi alaka hizmet 4/5lik

side golden coast resort & spa şiddetle tavsiye olunur madem eşinle yapacaksın memnun kalacağın bir yer

voyage sorgun'a ilişkin küçük bir anekdot hayallerimi yıktı çok beğenmiştim ama :)

Denize sıfır tesisin, 350 m. uzunluğunda kum ve küçük çakıldan oluşan plajı mevcut. İskeleler kış sezonunda hizmet vermiyor. Güneş şemsiyesi ve havlu havuzda ücretsiz

Yani diyorki deniz kenarında kullanacağın güneş şemsiyesi için para alırım duyduğum en büyük saçmalık

voyage sorgun'a ilişkin küçük bir anekdot hayallerimi yıktı çok beğenmiştim ama :)

Denize sıfır tesisin, 350 m. uzunluğunda kum ve küçük çakıldan oluşan plajı mevcut. İskeleler kış sezonunda hizmet vermiyor. Güneş şemsiyesi ve havlu havuzda ücretsiz

Yani diyorki deniz kenarında kullanacağın güneş şemsiyesi için para alırım duyduğum en büyük saçmalık

hayır para falan vermiyosunuz daha doğrusu biz vermedik?

Otelpuan.com sitesine gir bi bak istersen...Oteller hakkında yapılmış puanlama ve yorumlar mevcut...Belki faydalı olabilir tercih hakkında...

Geri
Üst Alt