Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tatil

Konu, 'Sohbet' kısmında Destan tarafından paylaşıldı.

1. Destan

Destan SCW Üyesi

261
    98
    28
    Arkadaşlar Side Alanya Lara Belek öncelikli (diğer bölgelerde olabilir) otel tavsiyesi istiyorum, :eek:

2. H_G

H_G SCW Üyesi

1.955
    401
    83
  3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    ne zaman sömestir demi yazınmı erken rezarvasyon için falanmı kafamı dinliycen kopucanmı neler istiyorsun onlarıda yaz istersen

4. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    clup sirena belek !!!

erken rezervasyon la wow kremlın yada wow topkapıda cok uygun fıyatlara kalabılırsın bu bolgelerde zaten gezecek cok yer olmadıgı ıcın ultra hersey dahıl tercıh etmen gerekıyor

5. Destan

Destan SCW Üyesi

261
    98
    28
    yaz için mayıs ayı sonu gibi erken rezervasyon yaptıracağım Eşimle beraber tatil yapacağız

6. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    xanadu resort hotel :eek:key: ben yeni yer ayırttım .şimdi rezervasyon yaptırırsan çokçok ucuza geliyor 6 gün için touristica.com'dan 1250 tl satın aldım ve High Class All Inclusive(Ultra Herşey Dahil'in de üstü) öneririm . Ayrıca güzel bir otel anladın sen :);)

7. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Kemer - Rixos Sungate Otel, harika bir yer...Erken rezervasyon ile cazip fiyata gidebilirsin...

8. FC640

FC640 SCW Üyesi

230
    10
    18
    ben alanyada ikamet ediyorum tavsiyem granada olur tek kelimeyle mukemmel bı otel

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    benim tavsiyem burası olacaktı.

çok yer tavsiye ederim ama burda gerçekten eğlenirsin..animasyon ekibi..işleri iyi..vs sistemi iyi..
    başka tavsiye istersen genede veririm senelerce animasyon şefi olarak çalışmış biri olarak

Bunu beğendi. freesezar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş