Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

tatil önerisi ?

Konu, 'Sohbet' kısmında maceren tarafından paylaşıldı.

1. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    arkadaşlar tatil antalya bodrum kuşadası çeşme haricinde bir alternatif arıyoruz ? yine sahilde tavsiye edeceğiniz yerler varmı ? varsa nasıldır eylenebilirmiyiz? kız arkadaşımla gideceğiz, neler yapabiliriz böyle bir paylaşımın bir çoğumuz için faydalı olacağını düşünüyorum.. şimdiden teşekkürler..

2. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    akyaka...araştır

3. miskinME

miskinME SCW Üyesi

12
    0
    1
    4 tane kafa arkadas filan gidebilseydiniz Cunda'yi da tavsiye edebilirdim.. gunduz hesaplisindan tekne gezi aksam geyigin krali :)

4. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    yanlız ikimiz gidecez ? sıkılırmıyız?

5. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    abi netten resimlere ve yorumlara bakıyorum herkes çok güzel şeyler yazmış resinlerdende süper gözüküyor, ama iki kişi gidersek sıkılırmıyız yorum yapanlar hep emekli olunca buraya yerleşecez ailemle geldik tadı damağımızda kaldı falan demiş..

6. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    bodrum kuşadası çeşme haricinde bir alternatif arıyoruz diye yazınca aklıma burası geldi sıkılırsan çevre yerler çok yakın

7. 24

24 SCW Üyesi

3.413
    179
    63
    Bence erdekte denize yakın mütevazi bir otel.... geceleri temizde sakin insanlar düzgün canlı müzik vs.yani kız arkadaşınla olucağın için gündüzleride ocaklardan devam et sessiz sakin kimsenin uğramadığı koylar...

8. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Datça olmaz mı.. :D :D

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    marmaris
    sakin bi yer isterseniz assos

10. maceren

maceren SCW Üyesi

400
    3
    18
    kaş - kalkan - kekova - patara - oludeniz yapayım diyorum ama ne dersiniz arkadaşlar? varmı buralara gidenler ?

Sayfayı Paylaş