Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tatil mekanı?

sourson

Kayıtlı Üye
arkdaşlar mrb tatil için güzel sıra dışı genç işi :) canlı kop kop olan güzel mekan tavsiyeniz nedir? 3 5 gün gidip taklım diyorum ..

Olimpos ve kelebek vadisi var aklımda ama İzmire gitmeyide çok istoyorum oraya çok gittim fakat gezme fırsatım olmamıştı malesef..

sizce teşşekkürler scw..:eek:

bende bu sene çk gezicem ama ekstra da olsa güzel yerler iyi olur bende bekliyorum fikirlerinizi :D

az paraya, yarı sakin, tarzına göre canlıya da çevirebilirrsin, h.sonları şarköy-mürefte olabilir.(aşırı uzak da degil istanbula araba 2.5saat otobüs 4-5 saat)
antalya bodrum vs anlatmaya gerek yok..en çok kop kop oralarda..

kemer de club med girince bir daha çıkmak istemezsin..keseyi yanında götür...tam kop kop dep dep

olympos ve kelebekler vadısı oyle kop kop kop kafasını sonuna kadar yasatmaz ama dınlenır donersın kesın gıtmelıyım dersın ıkıncıye.

olympos ve kelebekler vadisi harika 2 cennet mekan. ikisinide tavisye ederim. birde fethiye gemile koyunada bak istersen. ama öyle kop kop olayından uzak yerler. bu tarz bir tatil istiyorsan fethiye merkezde veya fethiye letonya tatil köyünü tavsiye ederim.

sabahtan berı tatıl arayan bırısıne sorulacak soru :) kıbrıs ta karar kıldık :)

Geri
Üst Alt