Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tatil Günü Erken Uyanmak..

part time çalışıyım diyorum istemiyolar..
ki iyi araba satardım ne yalan söyliyim.. :D

abi sabah erken kalkcaz diye niye stres yapalım..
ama belli ki sen yapıyosun.. :D

eğer benim sabah işim varsa erken kalkmam gerekiyorsa kendim o saatlerde çalar saat gibi kalkıyorum...

eğer benim sabah işim varsa erken kalkmam gerekiyorsa kendim o saatlerde çalar saat gibi kalkıyorum...

Helal Uncu :D

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

abi sabah erken kalkcaz diye niye stres yapalım..
ama belli ki sen yapıyosun.. :D

Sabah erken kalkmanı gerektirecek seni düşündüren görev yada iş kafanı fazla kurcaladıysa uyurken bile beyin bunları düşünebiliyomuş ve uykusunu alamıyomuş.... hiçbirşey düşünmeden yattığında kafan rahat olduğunda az bir uykuyla insan dinç ve erken kalkabiliyomuş.....ben bunları uzmandan dinlemiştim hayret edecek çok şey var daha mesela rüyalar.... İnsan rüya görürken bi şekilde uyanırsa sersemleşiyor ve kendini uykusuz hisediyomuş ve gece gördüğü rüyayı sabah uyandığında hatırlamıyormuş sadece rüyanın hemen arkasından uyanınca hatırlıyormuş bunları insanları cihazlara bağlayıp uyutarak incelemişler çok ilginçti baya dinlemiştim.....

abi ben genelde bişi düşünmem olduğum yerde..
ona rağmen pek de dinç kalkmıyorum..
yardımcı olur musunuz Dr. Serhat Bey bu konuda. ??

:) :)

abi ben genelde bişi düşünmem olduğum yerde..
ona rağmen pek de dinç kalkmıyorum..
yardımcı olur musunuz Dr. Serhat Bey bu konuda. ??

:) :)

belki uyuduğun ortamı iyice havalandırman gerekiyordur, temiz hava da iyi gelir. Sonuçta gün içinde biriken laktik asit uyurken vücutta parçalanıyor veya vücuttan atılmaya hazırlanıyor. E dolaşımın iyi olması gerek bunun için. Dolaşımın iyi olması için de oksijence zengin temiz havanın olması lazım.

vücuttan vücuda değişmekle beraber, ek olarak gün içinde yediklerin, özellikle gece yediklerin epey etkili olur. Kafeinli içecekler tüketmemeyi dene bi bakalım. Ben mesela yarım öküz yesem sıkıntı yapmaz bende, ama kimisinin midesine oturur yediği (yemek :D) yine rahatsızlık verir..

Bilmiyorum yardımcı oldu mu ama :)

---------- Post added at 00:53 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

@YCO,

ha bi de SCW nin server senin pc galiba, hep online hep online :D

evet serhat abı ınsanlar gece yuzlerce ruya gorurler ama sadece uyanmadna oncekını hatırlar

Geri
Üst Alt