tatil önerisi ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

tatil önerisi ?

maceren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tatil antalya bodrum kuşadası çeşme haricinde bir alternatif arıyoruz ? yine sahilde tavsiye edeceğiniz yerler varmı ? varsa nasıldır eylenebilirmiyiz? kız arkadaşımla gideceğiz, neler yapabiliriz böyle bir paylaşımın bir çoğumuz için faydalı olacağını düşünüyorum.. şimdiden teşekkürler..

miskinME

Kayıtlı Üye
4 tane kafa arkadas filan gidebilseydiniz Cunda'yi da tavsiye edebilirdim.. gunduz hesaplisindan tekne gezi aksam geyigin krali :)

maceren

Kayıtlı Üye
abi netten resimlere ve yorumlara bakıyorum herkes çok güzel şeyler yazmış resinlerdende süper gözüküyor, ama iki kişi gidersek sıkılırmıyız yorum yapanlar hep emekli olunca buraya yerleşecez ailemle geldik tadı damağımızda kaldı falan demiş..

kfy

Administrator
bodrum kuşadası çeşme haricinde bir alternatif arıyoruz diye yazınca aklıma burası geldi sıkılırsan çevre yerler çok yakın

24

Kayıtlı Üye
Bence erdekte denize yakın mütevazi bir otel.... geceleri temizde sakin insanlar düzgün canlı müzik vs.yani kız arkadaşınla olucağın için gündüzleride ocaklardan devam et sessiz sakin kimsenin uğramadığı koylar...

ZGR

Kayıtlı Üye
marmaris
sakin bi yer isterseniz assos

maceren

Kayıtlı Üye
kaş - kalkan - kekova - patara - oludeniz yapayım diyorum ama ne dersiniz arkadaşlar? varmı buralara gidenler ?