Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tata İndigo hayatımda kullandıgım en şaşırtıcı araba

Yuhhh 40 lt 700 km :) ahanda mutlu oldum benim 1.6 dan fazla yakan araba varmış :D

300 liraya 2100 km yapıyor yok körlük var bende bu aralar

o kalorifer olayı termostat ya da radyatör suyundan kaynaklanıyo olsa gerek..
benzin ibresi olayı da muhteşem ivmelenmesinden kaynaklı olarak şamandıranın depo duvarına yapışması olmasın.. :p :D :D

babamın dayısında var servis elemanları daha çok kullanmıştır aracı :)

Arkadaşlar cumartesi günü Tata İndigo 2006 1.4 dizel ile Mersine gidip geldim fakat bu güne kadar kullandıgım en ilginç araba oldugunu söyleyebilirim size araç düz yolda giderken veya sabit hızdayken ses normal fakat hararet göstegesi en alt kademeye geliyor ilk başlarda gösterge bozuk sandım fakat kaloriferi açtıgımda sıcak konuma getirdiğimde soguk hava üflüyordu ve kaloriferde bozuk sandım fakat gaza biraz basınca hem motordan fuuuuuuu diye bir ses geliyor yani tirbünün sesi Mercedes tırlarda geldiği kadar bariz geliyor hemde hararet göstergesi yükseliyor ve kalorifer sıcak hava üflemeye başlıyor gazı kesince 3 saniye içerisinde hararet düşüyor ve soguk üflemeye başlıyor:) yani üşüdüğümde arabayı yavaşlatıp yavaşlatıp hızlandırmak zorunda kaldım:)

Bir diğer ilginç yanı ise depo yarı gösterirken kalkışta 1-2-3. vitesi bitirene kadar bastıgında ibre gözle görülür derecede düşüyor hatta en alta inip yakıt uyarı ışığı yanıyor 90-100 e sabitleyip devam edince yakıt yarı seviyeye tekrar geliyor yine gaz verince ibre düşüyor sabitleyince yükseliyor:)

bu arada kaçak mazot aldım 40 lt ile 700 km yol yaptım ve içinde hala vardı....

Dostum aynı sorun bende var bu saydıkların nasıl düzelttin sorun neydi acaba cevabını bekliyorum

Geri
Üst Alt