Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tata İndigo hayatımda kullandıgım en şaşırtıcı araba

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cumartesi günü Tata İndigo 2006 1.4 dizel ile Mersine gidip geldim fakat bu güne kadar kullandıgım en ilginç araba oldugunu söyleyebilirim size araç düz yolda giderken veya sabit hızdayken ses normal fakat hararet göstegesi en alt kademeye geliyor ilk başlarda gösterge bozuk sandım fakat kaloriferi açtıgımda sıcak konuma getirdiğimde soguk hava üflüyordu ve kaloriferde bozuk sandım fakat gaza biraz basınca hem motordan fuuuuuuu diye bir ses geliyor yani tirbünün sesi Mercedes tırlarda geldiği kadar bariz geliyor hemde hararet göstergesi yükseliyor ve kalorifer sıcak hava üflemeye başlıyor gazı kesince 3 saniye içerisinde hararet düşüyor ve soguk üflemeye başlıyor:) yani üşüdüğümde arabayı yavaşlatıp yavaşlatıp hızlandırmak zorunda kaldım:)

Bir diğer ilginç yanı ise depo yarı gösterirken kalkışta 1-2-3. vitesi bitirene kadar bastıgında ibre gözle görülür derecede düşüyor hatta en alta inip yakıt uyarı ışığı yanıyor 90-100 e sabitleyip devam edince yakıt yarı seviyeye tekrar geliyor yine gaz verince ibre düşüyor sabitleyince yükseliyor:)

bu arada kaçak mazot aldım 40 lt ile 700 km yol yaptım ve içinde hala vardı....

puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha :D asya afrika kıtasında bizim doganlar hayla satılıyomus bende şaşırıyodum desene abi dogan bunun yanında mercedes :D

kalorifer ve hararet göstergesi termostat bozuk olduğuu için yapıyordur aynısı benim ibizadada oldu hararet hep sıfırdı şehir içinde çıkıordu uzun yolda donuyordum termostat açıp kapatmadığı için oluyormuş değiştirdim sorun düzeldi:D

lginç ama bence o araçta arıza vardır anlattıkların hiç normal değil

bende kamyonetini kullanmıştım, sadece arkadan itişli idi ama sanki 4*4 gibi her yere girip çıkıyordum. ama o araca inip binmekten nefret ediyordum, fazla yüksek ve direklerin açısı hep sıkıntılı. direksiyonda köşkte oturuyorsun havası veriyor insana :D:D

Ehliyet alırken kurs arabam idi 1.4 TDİ fena değildi :D

kiralık araç normaldir böyle durumlar..

AMA 40 TL 700 KM olayı harika bir olay onu belirteyim.. 120 tl 2100 km demek ki...ben şu an servisle gidiyorum aylık 170 tl veriyorum..
tata olsa arabayla giderim ve tek başıma ortağa bile gerek yok..ortak alırsam çaktırmam adam başı 100 tl alırım kær'a bile geçerim puhaha

kacak 50 lira mazotla 1.6 hdi 307 le bende 900 km yapmıştım:D sonradan turboyu yedik ama:D

kiralık araç normaldir böyle durumlar..

AMA 40 TL 700 KM olayı harika bir olay onu belirteyim.. 120 tl 2100 km demek ki...ben şu an servisle gidiyorum aylık 170 tl veriyorum..
tata olsa arabayla giderim ve tek başıma ortağa bile gerek yok..ortak alırsam çaktırmam adam başı 100 tl alırım kær'a bile geçerim puhaha

40 TL değil ağbi 40 LT :) dediğin gibi olsaydı süper olurdu:)

Geri
Üst Alt