Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tasarruf cihazları işe yararmı?

aliaydınercan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba;
seat 1.6 stylance kullanıyorum. kilometre de yaktığı yakıt falan artık düşünmüyorum. biraz seri olsun bana yeter araç. Yeri geliyor pedal sona dayanıyor ama yavaştan hızlanıyor çoğu zamanda hızlanamadan kalıyor. pedalı hassaslaştırmanın yolu varmıdır. Esas düşüncem yakıt tasarruf cihazı hem yakıt tasarrufu hemde motorun canlanması anlamında düşünüyorum. yakıt iyi yanınca seriliği değişir diye... Bu tasarruf cihazı kullananınız varmı. İyi veya kötü yanları varmı?

arkadaşlar herkese merhaba;
seat 1.6 stylance kullanıyorum. kilometre de yaktığı yakıt falan artık düşünmüyorum. biraz seri olsun bana yeter araç. Yeri geliyor pedal sona dayanıyor ama yavaştan hızlanıyor çoğu zamanda hızlanamadan kalıyor. pedalı hassaslaştırmanın yolu varmıdır. Esas düşüncem yakıt tasarruf cihazı hem yakıt tasarrufu hemde motorun canlanması anlamında düşünüyorum. yakıt iyi yanınca seriliği değişir diye... Bu tasarruf cihazı kullananınız varmı. İyi veya kötü yanları varmı?
ali bey öncelikle üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtan bi konu acarsanız konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız yardımcı olacaktır:eek:key:http://www.seatclubworld.com/uyelerimiz-2/

1.6 motor leonlar yol uzadıkca performansı artan 8 valf motoro sahip araçlar ben bu cihazların pek işe yarayacağına inanmayanlardanım bazı sitelerde gaz tepkimeleri için bazı setler var ama hiç kullanmadım

bencede satarken söyledikleri gibi bi taşarruf sagladıgını düşünmüyorum

Sanırım Sizi Sprint Boostre ı atiklik için istiyosunuz birde o yakıt hortumunu çevreleyen aldatmaca tasarruf yalanlı cihazları soruyorsunuz...

ikisi içinde ayrı ayrı cevap vermek yerine şunu söyliyeyim ona bu malzemelere harcayacağınız emek ve parayı ya gidin arabanızın bakımını yenileyin yada bu masraflar kadar yakıt alıp fazladan dolaşın zira size sunduğu piskolojik iyileşmenin gözünüzde bitmesi bir hafta sürmez:eek:key:

Sanırım Sizi Sprint Boostre ı atiklik için istiyosunuz birde o yakıt hortumunu çevreleyen aldatmaca tasarruf yalanlı cihazları soruyorsunuz...

ikisi içinde ayrı ayrı cevap vermek yerine şunu söyliyeyim ona bu malzemelere harcayacağınız emek ve parayı ya gidin arabanızın bakımını yenileyin yada bu masraflar kadar yakıt alıp fazladan dolaşın zira size sunduğu piskolojik iyileşmenin gözünüzde bitmesi bir hafta sürmez:eek:key:

:eek:key::eek:key::eek:key:

hiç bir yakıt tasarruf adı altında satılan uyduruk mıktanıstaları veya soğuk benzin hortumuna takılan parçaları önermem hepsi aldatmaca ve şarlatanlıktır zamanında alfa 156 aracıma denedim fayda yok...
yakıt fazla yakmasının sebebi hava filtresi kirlidir benzin filtresi tıkalı olabilir rölanti dengesizliği olabilir...
ama şuda bir gerçektir bütün vasıtalar kışın çok yakar yazın az yakar...

Aynen..
Üstelik farzedelimki o cihazlar azda olsa bir fayda sagladı emin olki motorunun ömrü sıkıntıdadır.Lpg de öyle değilmi zaten

Geri
Üst Alt