Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tasarım budur!!!!!!

Yeni tasarımı nasıl buldunuz?

• Süper

Kullanılan: 66 79.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 8 9.6%
  • Eski hali daha güzeldi

Kullanılan: 9 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    83
Eline sağlık ama bence eski hali daha güzeldi..

elinize sağlık site cok guzel olmuş fakat saatinde bir sorun var gmt +4 ayarlandıgından dolayı saat suan 17:08 gözüküyor yani 2 saat ileri. sorun genel olmalı sadece bende oldugunu sanmıyorum

hepsi ayarlanacak. Birkaç işlem var onları yapmadan ince ayar yapmıyorum çünkü o ayarı yaparsam ince ayarları boşa yapmış olacağım.

Renkler olsun , Bannerların tasarımları olsun , hepsi harkulade , . Bunların üstesinden gelmek kolay iş değil , illaki eksikler olacaktır ama zamanla tam oturacağına adım gibi eminim :)

Ellerin dert görmesin :)

güzel olmuş site ben beğendim emeğinize sağlık :)
baya bi süredir giremiyordum yeni gördüm :)

Herşey 4/4 lük,hepsi süper...Başta Serbay olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler...Bikaç eksiklik vardı ilk günlerde,onlarda hallolmuş,hiçbir sorun kalmamış...Ellerine sağlık...:eek:key:

Geri
Üst Alt