taş değil kayaaa mübarekk :(( | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

 1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

taş değil kayaaa mübarekk :((

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Juan-Juan tarafından paylaşıldı.

 1. Juan-Juan

  Juan-Juan SCW Üyesi

  77
  24
  8
  axa mavi kasko var sizce 1)cam değişimde kasko delinir mi
  2) orjinal camla değişirler dimi ... 11.jpg 22.jpg
   
 2. TSI68

  TSI68 SCW Üyesi

  214
  72
  28
  Cam değişimiyle kasko mu delinirmiş yaw. Ayrıca bi dünya kaskolara para veriyoruz, keyfimizden orjinal camı kırmayacağımıza göre orjinaliyle değiştirsinler bi zahmet:eek:key:
   
  Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
 3. azizbaba61

  azizbaba61 SCW Üyesi

  103
  26
  28
  benim bildiğim kadarıyla da cam değişiminde kasko bozulmaz. ama araştırmanız sormanız lazım. Artı olarak yine bildiğim kadarıyla çapına bakılıyor bozulan yerin. Ama tam da emin değilim.
   
 4. ugurcoskun28

  ugurcoskun28 SCW Üyesi

  493
  93
  28
  orijinal serviste değişsin dersen kasko bozulur. Âmâ yan sanayide bir şey olmaz
   
 5. Ufuk0202

  Ufuk0202 SCW Üyesi

  28
  18
  3
  Geçmiş olsun, benim de bildiğim kadarıyla cam değişiminde kasko bozulmuyor. Daha önce aracımızın ön camını serviste orjinaliyle değiştirdik ve bu işlemi kaskoyu bozmadan yaptırabildik. Yine de poliçe detaylarını okumanızda fayda var..
   
 6. haluk_dongel

  haluk_dongel SCW Üyesi

  1.086
  215
  63
  kasko şirketine göre değişir mi bilmem -aksini hiç duymadım- genel olarak cam hasarlarında yılda bir sefer olmak üzere kasko bozulmaz, yetkili serviste değişim yaparsanız orijinaliyle değişim yapılır fakat bazı şirketler (poliçenizde yazıyor olması lazım) yetkili servislerde değişim için yüzde 15-20-25 oranlarında muafiyet uyguluyorlar, anlaşmalı cam servislerinde ise biraz diretirseniz, tanıdık falan araya sokarsanız orijinal cam değişimi yapılır, muafiyet uygulanmaz, diretmezseniz yan sanayi camla değişim yapılır, muafiyet uygulanmaz. ben hdi sigortadan anlaşmalı cam servisinde orijinaliyle değişim yaptırdım, hiç ek ücret falan talep edilmedi, tabii orijinal cam için ısrarcı olmak lazım. yetkili serviste ise 150-200 tl civarı bi fark çıkıyodu. çok büyük bi fark çıkmıyosa ve de yetkili servis yakınsa yetkili servisi tercih etmenizi ısrarla tavsiye ederim, en azından yapılınca elinize faturanızı verirler, hak talep edersiniz bi sıkıntı olursa, ama anlaşmalı camcılar fatura falan vermiyolar ve de işleri yoğun olduğu için işi savsaklıyabiliyolar, sıkıntı olmasa da bazı tavırları canınızı sıkabiliyo.
   
 7. by_cagdas

  by_cagdas SCW Üyesi

  92
  59
  18
  Kaskoların vaz geçilmez promosyonları mini onarım ve yılda 1 bazılarının 2 cam vaatleridir :) ve hiç sıkıntı olmaz merak etmeyin ücretsiz yapılır kaskoda hasarsızlık verilir
   
 8. Juan-Juan

  Juan-Juan SCW Üyesi

  77
  24
  8
  evet kasko da 1 cam kırılması hakkı var
  servisi falan aramadım daha belki de hemen yaptrımam iş için bana lazım araç buyuk ihtimal yatack ama ne kadar belli değil :(
  kimisi orjınal değil de muadil (eş değerli) cam olablır dedi ondan sordum
   
 9. halil001

  halil001 SCW Üyesi

  274
  97
  28
  kaskodan kaskya değişir bazı kaskolar orjinali ile değiştirir bazıları muadil. sen aradaki farkı ( çok az oluyor) ödeyerek orjinali ile değiştirebilirsin. geçmiş olsun
   
 10. #ismail

  #ismail SCW Üyesi

  4.809
  1.828
  113
  Kasko bozulmadan orijinali ile değiştirebilirsiniz. Sadece 1 kerelik olmak üzere.
   

Sayfayı Paylaş