Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tartışma bolumu açılsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafa38

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda yasananlar ve stres atmak için bayanların giremediği tartışma bolumu acılırsa iyi olur herkes sinirini atar ve tartışmalar diğer bolumlere sıçramaz....

"bayanların giremediği" kısmı kulağıma hiç hoş gelmedi valla okurken :)

Bence her konuda tartışma olabilir olacaktır da fakat sayfalarca uzatmadan ve hakarete varmadan olursa en güzeli.

Bçyle davranabilirsek ayrı bir bölüme de gerek kalmaz. Ben ve Ayberk'in yaptıgı gibi, illa tartışacaksanız pm yolunu kullanın :D

bayanlar gırmesın bır kfuur edıp bırbırımıze hakaret edıp kavga dovus takılalım bu mudur yanı

Böyle bir bölüme ihtiyaç olmadığını, özellikle de böyle bir bölümün açılmasından kaçınılması gerektiğini düşünüyorum. Böyle bir bölüm açılırsa yaşanacakları düşünmek bile istemiyorum. Bence çok gereksiz en azından bunun platformu burası değil.

melih bizden gizli ne işler çeviriyorsun bakim :D

kusura bakma safa ama cok sacma geldı amac gereksız tartısmalardan ıslerın buyumesınden kacınmak sen b de bolum acalım dıosun :D

tarafmdan kıtlenmıstır..

iyi yaptın özgürüm tartışacaksak kimse kimseyi kırmadan dostluk kardeşilk çerçevesinde olsun heryerde olsun bölüme gerek yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt