Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tartışma bolumu açılsın...

Konu, 'Görüş, İstek Ve Öneriler' kısmında zafa38 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Son zamanlarda yasananlar ve stres atmak için bayanların giremediği tartışma bolumu acılırsa iyi olur herkes sinirini atar ve tartışmalar diğer bolumlere sıçramaz....

2. kaya5789

kaya5789 SCW Üyesi

1.882
    9
    38
    "bayanların giremediği" kısmı kulağıma hiç hoş gelmedi valla okurken :)

Bence her konuda tartışma olabilir olacaktır da fakat sayfalarca uzatmadan ve hakarete varmadan olursa en güzeli.

Bçyle davranabilirsek ayrı bir bölüme de gerek kalmaz. Ben ve Ayberk'in yaptıgı gibi, illa tartışacaksanız pm yolunu kullanın :D

3. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bayanlar gırmesın bır kfuur edıp bırbırımıze hakaret edıp kavga dovus takılalım bu mudur yanı

4. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Böyle bir bölüme ihtiyaç olmadığını, özellikle de böyle bir bölümün açılmasından kaçınılması gerektiğini düşünüyorum. Böyle bir bölüm açılırsa yaşanacakları düşünmek bile istemiyorum. Bence çok gereksiz en azından bunun platformu burası değil.

5. mayham85

mayham85 SCW Üyesi

3.915
    47
    48
    melih bizden gizli ne işler çeviriyorsun bakim :D

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    kusura bakma safa ama cok sacma geldı amac gereksız tartısmalardan ıslerın buyumesınden kacınmak sen b de bolum acalım dıosun :D

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    tarafmdan kıtlenmıstır..

8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    iyi yaptın özgürüm tartışacaksak kimse kimseyi kırmadan dostluk kardeşilk çerçevesinde olsun heryerde olsun bölüme gerek yok

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş