Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tarih 6 Mayıs 2011 Anadolu-Avrupa Final Maçı..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupa avrupa duy sesimizi :D tamam moruk biz kadro saglam hep gencler artik avrupa dusunsun ;) ben bilal corluyu gozume kestirdim :p

Avrupa avrupa duy sesimizi :D tamam moruk biz kadro saglam hep gencler artik avrupa dusunsun ;) ben bilal corluyu gozume kestirdim :p

knk bende murat sener gelirse onu gözüme kestiricem :D nediosun büyük konuşıyımmı zaten en başlarda konuştum birraz :D

Erkani yazıyorum avrupaya seni ama bir kaleci lazım avrupaya..

Cezmi abi tam saha değil yarım saha oynuyoruz 8 erlikten..

Erkani ve welet avrupa takımına yazıldı..

gökhan kaleciyi forum dışından getırebılıyosak ayarlamaya calısırım

Yolda makas atmak,sahada çalım atmak yasak puhaha.Erken uyanabilirsem ve yorgun olmazsam izlemeye gelebilir :)

xx

ben Avrupadan defansa talibim :eek:key: sahayıda biliyorum zamanında orda olurum artık :D:D

özgür anadoluya benide eklermissin:eek:key: MİLAN BAROŞ diye yazarsan sevinirimpuhaha

ya gökhan abi anadolunun yaş ortalamasına dikkat ettiysen 21-22 aralığında bir de bize bak :D ne yapacaz böyle olmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt