Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tarabzon Bahadır Otomotiv Hakkında..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Öncelikle merhaba, herkese bol sohbetli keyifli forumlar..
Bir konuda yardımınıza ve görüşünüze ihtiyacım var; Arabamın 30 bin bakımı geldi Kars dönüşü Karadeniz üzerinden geleceğim için aracımı Trabzon Bahadır otomotiv san. ve tic. Ltd. şti. (SYS) 0.462.2483333 0.462.2483335 Merkez sahilyolu cad. No:48 yıldızlı akçaabat adresindeki yetkili servise götürmeyi düşünüorum uygunda fiyat aldım, Acaba aramızda daha önce bu servise girmiş yada bu servisi bilen bu servis hakkında görüş sahibi olan bi arkadaşımız varmı? varsa yazacağı görüşleri için şimdiden teşekkür ederim..

trabzonda numan var o bilir bence

bir arkadaşım skoda kullanıyorlar devamlı onlar bakayım özel mi yetkili servis mi yapıyorlar...

bahadır iyidir ama kazıktır dedi.....şana diye bir yer varmış petrol ofisi dolum teislerini of'a doğru az geçince şana varmış yeni skoda yetkili olmuş ondan önce sait miş el değiştirmiş istersen bir de o na bak...

trabzonda numan var o bilir bence
Onla nasıl irtibat kurabilirim özgürüm ay sonu giricem servise..
bahadır iyidir ama kazıktır dedi.....şana diye bir yer varmış petrol ofisi dolum teislerini of'a doğru az geçince şana varmış yeni skoda yetkili olmuş ondan önce sait miş el değiştirmiş istersen bir de o na bak...
Varol abi sağolasın ücrette sıkıntı yok, çok sıkı pazarlık yaptım 30 bin bakımı için hava filtresi hariç 250 lira anlaştım benim merak ettiğim işçilikleri ve kullandıkları malzemeler? Abi şimdi dışarıya elletmek istemiorum bu adamlar yetkili servis bu işe onlar bakıolar, aynı zamanda arabanın her türlü kaydı orda tutulmuş oluyor oyüzden başka bi yere gitmeyeyim ben ama bahadır hakkındaki görüşlerini öğrenmek isterim iyi veya kötü..

selçuk kardeşim Trabzon Bahadır otomotiv san. ve tic. Ltd. şti. 1995 yılında Volkswagen"i trabzona getiren firmadır.
Volkswagen yetkili servisi ve işçilikleride iyi diye biliyorum. orda daha önce bakım yapan arkadaşlarım var. herhangibir şikayetlerini işitmedim bugüne kadar.
eğer gideceğin günü bildirirsen Miraç isimli bi arkadaş var mekanik serviste ulaşmaya çalışırım.

benim arkadaş da bahadır için iyi dedi olumsuz birşey söylemedi

selçuk kardeşim Trabzon Bahadır otomotiv san. ve tic. Ltd. şti. 1995 yılında Volkswagen"i trabzona getiren firmadır.
Volkswagen yetkili servisi ve işçilikleride iyi diye biliyorum. orda daha önce bakım yapan arkadaşlarım var. herhangibir şikayetlerini işitmedim bugüne kadar.
eğer gideceğin günü bildirirsen Miraç isimli bi arkadaş var mekanik serviste ulaşmaya çalışırım.
Abi eywallah 1 temmuzda orda olucam büyük ihtimalle belki bir iki gün atar o kadar ama muhakkak orda girmeyi düşünüorum,o arkadaşa bi şekilde uaşabilir ve iletişim kurabilirsen benim için çok iyi olur sonuçta bilmediğim tanımadığım yer şimdiden teşekkür ettim sağol :)
benim arkadaş da bahadır için iyi dedi olumsuz birşey söylemedi
Eywallah Varol abi sağolasın :)

ne demek selçuk iletişim kurarım tabi :eek:key:
sen yinede gitmeden bana bi haber et kesin hangi gün orda olacaksın diye.

Geri
Üst Alt