Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tapatalk'a kayıt

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Sayın yöneticiler, tapatalk diye bir program var forum sitelerinin bulunduğu, oraya kayıt olursak telefondan daha rahat ulaşım olur diye düşünüyorum ben kullanıyorum ve SCW'yide orada görmek isterim. İphone, android ve blackberry'lerde var bu program. Blackberry'den emin değilim. Kendi scriptleri var nasıl yapılacağı kendi sitesinde yazıyor zaten, zor bir işlem olmadığını düşünüyorum. Eğer bunun için çalışmalar yaparsanız sevinirim.

:D :D biz iphone whatsapp da grup kurduk ordan konuşuoz millet bidakka susmuyor

Bide yöneticiler kaale alsaymış :) Cezmi abi duy sesimi, kendi scriptleri var zaten ordan ayarlanıyor. Nasıl yapıldığının anlatımıda var.

http://www.tapatalk.com/

i
şte buda sitesi

murat en yakın zamnda dikkate alınacaktır dediğin:) tşkler öneri için...

bencede murat cok iyi düşünmüssün olsa çok fevkın fevki olur

Artık hem tapatalk hemde forumrunner'e kayıtlıyız arkadaşlar bilginiz olsun...

Yaklaşık 1-2 haftadır belki daha önceden beri kullanıyorum tapatalkta :D öneri olarak gelmişti uzun zaman önce :)

Bu gün nihayete erdi hayırlı olsun cümlemize ;)

Geri
Üst Alt