Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TAPATALK UCRETLI SURUM KULLANAN VARMI?

ULU

Kayıtlı Üye
Dostlar, malum olduğu üzere forum sayfamiza tapatalk ile bağlanıyoruz çoğu zaman, bu yazılımın ucretli sürümude var ama avantaji varmi bilmiyorum, aranizda kullanan varsa bilgilendirme yapabilir mi? Belkide cok daha kolay kullanıma sahiptir, ise yarayacak bisi ise onu kullanayim bende.

Teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tapatalkı yıllardır ücretsiz kullanıyorum. Başka bir forumda da modluk yapıyorum. Ücretsiz olmama rağmen ne bu forumda normal kullanıcı olarak ne de diğer forumda mod olarak yapamadığım birşey yok. Belki ücretlinin güzelliği vardır ama ben kendi adıma gerek duymuyorum. Beleşe devam

Tapatalkı yıllardır ücretsiz kullanıyorum. Başka bir forumda da modluk yapıyorum. Ücretsiz olmama rağmen ne bu forumda normal kullanıcı olarak ne de diğer forumda mod olarak yapamadığım birşey yok. Belki ücretlinin güzelliği vardır ama ben kendi adıma gerek duymuyorum. Beleşe devam

aynen ya devam edelim, şimdi durduk yere kaşınmayayım ben :D:D

Sanki bedava olunca dierine gecersek begenmeyiz gibime gelio

çok mantıklı :D:D

Geri
Üst Alt