Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tapatalk sorunu? yardım :(

#ismail

Kıdemli Üye
selam arkadaşlar. uzun süredir Samsung Galaxy Y Pro B5510 cihazına yüklemiş olduğum tapatalk 2 programı ile forumu takip ediyordum. fakat 2 gündür foruma girmek istediğimde bana kısa süreliğine ingilizce uyarı veriyor. okuyana kadar kapanıyor. bağlanmıyor bi türlü.. bilen duyan yada yaşayan varmı. başka forumlara girebiliyorum, dolaşıyorum ama scw ye giremedim bi türlü...programı sildim tekrar yükledim ama nafile
yardım lüften :(

selam arkadaşlar. uzun süredir Samsung Galaxy Y Pro B5510 cihazına yüklemiş olduğum tapatalk 2 programı ile forumu takip ediyordum. fakat 2 gündür foruma girmek istediğimde bana kısa süreliğine ingilizce uyarı veriyor. okuyana kadar kapanıyor. bağlanmıyor bi türlü.. bilen duyan yada yaşayan varmı. başka forumlara girebiliyorum, dolaşıyorum ama scw ye giremedim bi türlü...programı sildim tekrar yükledim ama nafile
yardım lüften :(
aynen abi bende giremiyorum diger forumların hepsine giriyor scw de yazı cıkıyor versiyon felan uymuyor gibisinden bişey diyo sankii ama serbay kardeşime pm attım inş hallalu r:seat

bide silmeden önce abone oldugum konulardan msj geliyodu ordan baglanıyodu ama ana sayfaya giremiyorduk sildim yeniden yükledik komple gitti

evet kardeşim aynen dediğin gibi...tüh niye sildik ki, en azından abonelikler, mesajlar geliyordu.
umarım hallederler...
teşekkürler :)

sorun benden kaynaklı arkadaşlar kusura bakmayın, maille bildirim geldi güncel sürümü çıktı sitenizdekini tapatalkı güncelleyin diye bende dosyaları attım ama güncellemeyi unuttum o yüzden upgrade hatası veriyordu şimdi güncelledim problem yok.

Bende zaten tapatalkta foruma giremedim baktım hata veriyor onu düzeltmek için pc yi açmıştım baktım konu açılmış :)

sorun benden kaynaklı arkadaşlar kusura bakmayın, maille bildirim geldi güncel sürümü çıktı sitenizdekini tapatalkı güncelleyin diye bende dosyaları attım ama güncellemeyi unuttum o yüzden upgrade hatası veriyordu şimdi güncelledim problem yok.

Bende zaten tapatalkta foruma giremedim baktım hata veriyor onu düzeltmek için pc yi açmıştım baktım konu açılmış :)

tamamdır teşekkürler :)

Geri
Üst Alt