Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamponlarda ki taş izleri ve çizikler..

Arabayı dün bıraktım, arkadaş sağolsun yardımcı oldu, fiyatta çok uygun tamponlarım boyanıyor tertemiz olacak inşallah :) cuma günü alacağım nasip olursa. Sonrasında da komple boya korumaya gireceğiz bakalım :)

Auto King olayı başlı başına bir sıkıntı zaten.Dün bende ön tampondaki sürtme izi için gittim Ankara Şubelerine.Tamponu sökmeden yaptıklarını söyleyince boya işlemini zaten bir şaşırdım.Meğer uygulamaları buymuş mini onarımda.Neyse,bari hasarsızlık etkilenmesin dedim ve randevu aldım.Fakat akşam şeytan dürttü,nette biraz araştırayım dedim.Ve gördüm ki şikayetvar.com 'da bir dünya sıkıntı yaşayan insan var ve nerdeyse tamamı mini onarımzedeler..! Bende direk arayıp iptal ettim randevumu.Durduk yere farlara,ızgaraya boya bulaştırmışlar bir sürü kişinin aracında.Hatta direksiyonunda bile boya izleriyl earacı teslim edilenler var,hemde kaç tane...Böyle mini onarım olmaz olsun..!!! :mad:

1.000 liraya komple araba boyuyorlar ya bu arada autoking parayı ağaçtan toplanıyor sanıyo her işleri böyle

Kaskonun mini onarım hizmetini matah bişey sandığım için gittim bende,eğer paramla bir işçilik yaptıracak olsam gideceğim en son yer olur orası,kesin ve net söylüyorum...:eek:

Sadece isim.. İşçiliğini bildiğiniz iyi bir ustaya yaptırın çok daha iyi, hem yarı fiyatına yapar hem daha kaliteli temiz iş olur.. Benimki gibi :)

Geri
Üst Alt