Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamponlarda ki taş izleri ve çizikler..

effect1903

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ön tamponda ki taş izleri ve ufak çizikler ve arka tampondaki çizik ve ufak sıyrıklar canımı sıkıyor, aracıma öyle binmek istemiyorum.. Bunlar artık pasta vs.. ile çıkmayacağına göre boyatayım diyorum temiz temiz bineyim, gözüme de güzel görünsün istiyorum.. Aslında yanlış anlaşılır düşüncesi ile pek boyatmak istemiyordum ama sonuçta keyfi olarak boyatıldığı belli olacak nasılsa.. Autoking den fiyat aldım 500 TL ye yapıyorlarmış, bu fiyat pahalımı yoksa iyimi? sizlerin bu konuda bana önerebileceği daha değişik fikirler yada yerler varmı acaba?

komple boyanacak galiba ama dışarıdan daha kaliteli bi işçilikle uygun fiyata yaptırılabilir

autokingin boya işciligini beyenmedım ön tamponda ufak bi yırtılma oldu dikatsizlikten autokinge verdık hasarsızlıktan 2 hakkı kulanarak yaptırıldı ama boya işçilikleri ni beyenmedım acıkcası ızgaranın koselerını makyajlayamamıslar oralarda boya gelmıs boyada ufak bi dalgalanma var kucuk bı kısmında dısarda daha iyi işcilik yapan cok iyi yerler var

1. Tamponu boyatmasam mı endişesini anlayamam, hele ki böyle bir forumda
2. 500 TL ye? Her iki tamponu 2 defa komle boyar + pasta+cila+Meg koruma bie atarım , nasıl bir fiyat o?

1- Tamponu boyatsam mı endişem yok, forum da böyle olabilir ama genelde halen böyle bir düşünce var malesef ilk bakışta.. daha öncesinde yanlış anlaşılır düşüncesi vardı ama yazdığım gibi şimdi yok, zaten o yüzden böyle bir konu açtım ve bilen, bilgisi olan arkadaşlardan yada bu işi yapanlardan (tabi yardımcı olurlarsa) yardım istedim..
2- 500 TL'nin nasıl bir fiyat olduğunu bende bilmiyorum autokingden bana verilen fiyat bu, zaten bana da fazla gelmişti.. Dün bir arkadaşımın tanıdığı yere gittim, işçiliği de güzel, 250 TL dedi..2-3 gün araç kalırsa tam iyi olur dedi.. arkadaş sağolsun olursa oraya götüreceğim..

Arkadaşlar ön tamponda ki taş izleri ve ufak çizikler ve arka tampondaki çizik ve ufak sıyrıklar canımı sıkıyor, aracıma öyle binmek istemiyorum.. Bunlar artık pasta vs.. ile çıkmayacağına göre boyatayım diyorum temiz temiz bineyim, gözüme de güzel görünsün istiyorum.. Aslında yanlış anlaşılır düşüncesi ile pek boyatmak istemiyordum ama sonuçta keyfi olarak boyatıldığı belli olacak nasılsa.. Autoking den fiyat aldım 500 TL ye yapıyorlarmış, bu fiyat pahalımı yoksa iyimi? sizlerin bu konuda bana önerebileceği daha değişik fikirler yada yerler varmı acaba?

abi parça boya 190 TL, hemde kaliteli işçilik ve malzemeyle... 500 TL ye 3 parça boyanır o nasıl fiyat öyle :rolleyes: :D

Valla bende anlamadım Ömer.. Dediğim gibi dün bir arkadaştan fiyat aldım 250 TL'ye ikisini de boyayacak az çok bildiğim bir yer işçiliği güzel oraya yaptıracağım bakalım..

abi bende avcılarda bir özel servise yaptırıyorum bu işlerimi, ustalar işin ehli.. parça boya dediğim gibi 190 TL... auto king baya bi şakacaymış :D

Geri
Üst Alt