Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona vurmuşlar. . .:(

Eyw abi saolasın.

Tamponda 2 türlü malzeme oluyor.Plastik ve Fiberglast hangisi daha iyi. ?

Fotoğraf0972.jpgFotoğraf0973.jpg

ezilen tamponun fotoğrafları.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0972.jpg
    Fotoğraf0972.jpg
    90.9 KB · Görüntüleme: 51
  • Fotoğraf0973.jpg
    Fotoğraf0973.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 56
ezilme olarak görüyorsun abi ama çatlakda var. o fotoda belli olmamış . ezilen yerdede boya çatlamış çektiğimiz anda dökülür o boya.

ezilme olarak görüyorsun abi ama çatlakda var. o fotoda belli olmamış . ezilen yerdede boya çatlamış çektiğimiz anda dökülür o boya.
bence sen selçukla bi görüş adama gidin sormaktanbişey çıkmaz yeni alacagına bide işçiligi görmüşsün dür mükemmel amcanın bi baktır derim ben

fr tampon düşündükte abi fr tampon hem görünümü daha güzel yapıcaktır + tamponu düzeltiriz diye düşündüm. Orj. parça olarak alsak boyasız reflektörsüz astarlı olsun bide o siyah bölümü var ya abi fr lerin o ayrımı satılıyo bir bilgin var mı.? boyasız reflektörsüz park sensörü delikli olanından almak lazım dışarda boyattırırız serviste boyamaya çok para alıyolar. dışarıda kaça boyarlar.?

fr tampon düşündükte abi fr tampon hem görünümü daha güzel yapıcaktır + tamponu düzeltiriz diye düşündüm. Orj. parça olarak alsak boyasız reflektörsüz astarlı olsun bide o siyah bölümü var ya abi fr lerin o ayrımı satılıyo bir bilgin var mı.? boyasız reflektörsüz park sensörü delikli olanından almak lazım dışarda boyattırırız serviste boyamaya çok para alıyolar. dışarıda kaça boyarlar.?
efe polyester bi kampanya yapıyo bi irtibata geç istersen

autoking de bunu çok kolay hallettirebilirsin bence geçmiş olsun...

Geri
Üst Alt