Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona vurmuşlar. . .:(

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Off off, arka tampona vurup kaçmışlar ya koca alanda gelip nasıl vurmayı becermişler anlamıyorum. .:(

Fr arka tamponların difüzorü reflektörleriyle beraber boyalı fiyatını bilen varsa yazabilirmi belki tamponu değiştiririz fr fln taktırırız.

fotoğraflarını ekleyeceğim..

Gecmis olsun olur bole seler.Cizildi diye tampon degismeyin bence boyayin gitsin.

Yok selcuk abi yapılmadı, + tamponum çatlamış bagajı biraz etkiliyor açılırken kapanırken. FR Tamponun fiyatını bilirmisin.?

Çok geçmiş olsun olmaz olmaz deyip koca alanda gelip vuruyorlar hep böyle

Yok selcuk abi yapılmadı, + tamponum çatlamış bagajı biraz etkiliyor açılırken kapanırken. FR Tamponun fiyatını bilirmisin.?

Serviste boya Montaj 850 Tl fiyat almıştım ben daha evvel ama bu bütün servislerde aynı fiyat alacaksın anlamına gelmez hele doğuş bu konuda çok katıdır tavsiyem Eryadır:eek:key:

Geri
Üst Alt