Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

tampona takmışlar:S

Konu, 'Sigorta & Kasko' kısmında yukcell88 tarafından paylaşıldı.

1. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Dün akşam işten çıkarken arka tamponun sol kısmındaki çıkıntının 2 cm gibi değil de daha büyük olduğunu farkettim (2cm'lik bir çıkıntı zaten vardı). Baktığımda o çıkıntıdan takmış bir aracın tamponumu gerdirip tam köşeden üst kısmını bi 8 cm kadar kırdığını farkettim (siyah banda kadar), çok canım sıkıldı, arabanın sağında solunda kartvizit filan da yoktu, insanlar kul hakkına girmeyi ne kadar çok seviyor yahu!!!

13 binlik araca kasko yaptırmadım doğal olarak, trafik sigortası da ödemiyor bunu.. Çıkma tampon 150-200 TL civarı, bir de boyatma meselesi olacak... En mantıklısı tamir ettirip birinin sağlam vurmasını beklemek olacak değil mi :S

2. habildinar

habildinar SCW Üyesi

1.419
    638
    113
    Geçmiş olsun kardeşim. Maalesef insanlarımız böyleler. Bencede tamir ettirmeye çalış. Tamponla atlattığına da şükret:)

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    geçmiş olsun

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    gecmiş olsun emre malesef ögle bizim insanımız :( tamir ettir boşver

5. spoilt

spoilt SCW Üyesi

83
    21
    8
    kardeşim geçmiş olsun Allah daha büyüğü ile karşılaştırmasın...

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun...

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Emre geçmiş olsun Allah beterinden korusun ama bu aralar sende bir şeyler var bir okut üflet kendini
    tamponuda tamponcu alide yada bülentte tamir ettir.

8. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    çok geçmiş olsun.. maalesef böyle şeyler hepimizin başına geliyor.. ama sadece tamponda olması sevindirici... çünkü kaskon yok ve kaportada felan hasarın olsaydı daha çok üzülürdün... bunada şükür diyelim...:eek:key:

9. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    geçmiş olsun emre, allah beterinden saklasın. gökhan abinin dediği gibi tamponcu ali de yaptırman daha uygun olur. değiştirme işine girme.

10. sedat0027

sedat0027 SCW Üyesi

233
    64
    28
    geçmiş olsun.insanlık kalmamış valla

Sayfayı Paylaş