Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona Sürtmüşler

Vakit bulunca bir sekilde halledecegim, herkese fikirleri ve yardimlari icin tesekkur ederim.

geçmiş olsun bnm de arka kedi gözlerinin oraya kırmızı renkli bi denyo sürtmüş sildim çıktı çiziğinize rütuş yaparsanız görünmez :D

Teşekkürler, size de geçmiş olsun. Denyo çok, yayla gibi yerde nasıl becermiş sürtmeyi çözemedim ben de.

mete benim altea da da var iki kere sürttün hem arka hem ön tamponda seninkinin olduğu yerler aynısı sanayide o kısmı komple 50tlye boyuyorlar kısmetse önümüzdeki hafta bende boyatacağım. pendiğe yakınsan konuşalım boyattıralım.

Bence boyalik bir durum degil, rotusla kurtaririm diye dusunuyorum. Sonucta oralar aracin en dista kalan yerleri, surtmeye baya musait. Her defasinda boya yaptirirsak isimiz var. :D

Sendeki cizikler de cok kotu degilse en iyisi rotus veya nazarlik olarak birakmak.

Bence boyalik bir durum degil, rotusla kurtaririm diye dusunuyorum. Sonucta oralar aracin en dista kalan yerleri, surtmeye baya musait. Her defasinda boya yaptirirsak isimiz var. :D

Sendeki cizikler de cok kotu degilse en iyisi rotus veya nazarlik olarak birakmak.

aynn bencede boyatmayın ufak tefek şeyleri ama boyansada farkemeztampon sonuçta bi zararı olmaz

yok bendekilerden biri baya bi ince ama arka tamponda 2 tane 1 liradan biraz geniş bir boyutta boya kalkması var ben rötuşa uyuz oluyorum. boyansın tampon sonuçta ne olacak. boyattırırsın boyasız diye satarsın. boya ölçen cihazlar tamponları algılayamıyorlar.

yok bendekilerden biri baya bi ince ama arka tamponda 2 tane 1 liradan biraz geniş bir boyutta boya kalkması var ben rötuşa uyuz oluyorum. boyansın tampon sonuçta ne olacak. boyattırırsın boyasız diye satarsın. boya ölçen cihazlar tamponları algılayamıyorlar.

1 liradan büyükse kesinlikle boyanması lazım adamı deli eder o siyahlık :D

Geri
Üst Alt