Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona Sürtmüşler

hemen hemen aynı sayılır benim arka tarafta bozuk para büyüklüğünde bi boya kalkması mevcut...Bence hiç kendiniz boyamakla uğraşmayın.Autokingte hasarsızlık bozulmadan hallederler.YAptırdıktan sonra sonucu paylaşırım.

Anladım, ben de daha beter etme ihtimaline karşı kendim yapmamaya karar verdim.

Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Anladım, ben de daha beter etme ihtimaline karşı kendim yapmamaya karar verdim.

abi geçmiş olsun öncelikle şöle diyim iyi bir sabırlı ustaya yaptırmassan sürer geçer üstünden oda eskisinden daha berbat duracaktır....ben de de var taş izleri kesinlikle ustaya yaptırtmam kendm kürdanla yapmayı planlıyorum ama dışarıya rötuş boyası vermiolarmış getirin biz yapalım dediler bende olmaz dedm

abi geçmiş olsun öncelikle şöle diyim iyi bir sabırlı ustaya yaptırmassan sürer geçer üstünden oda eskisinden daha berbat duracaktır....ben de de var taş izleri kesinlikle ustaya yaptırtmam kendm kürdanla yapmayı planlıyorum ama dışarıya rötuş boyası vermiolarmış getirin biz yapalım dediler bende olmaz dedm

Teşekkürler. Seat'ın kendi sitesinde orijinal rötuş kalemleri var, kullanıp memnun kalan varmıdır bilemiyorum ama kendin yapmak için iyi bir alternatif bence. En azından renk tutmama gibi bir sorun olmaz. Biraz araştırmak lazım, ya da Auto King de alternatif olabilir.

Alt tarafı çamurluk ya,rötuş kalemiyle kendin bile yapsan olur...

Tampon zaten kolay ve hata kaldırır bir bölge, merakınız da varsa, oto nalburda, boya kodunuza uygun sprey hazırlatın, 1 adet ****cth sünger de alın nalburdan, otoparkta farı vsyi kağıt ile maskeleyin, bastırmadan ****th ile yüzeyi pürüzlendirin ve spreyleyin. Meblağ olarak değil ama zevk olarak daha hoş.

geçmiş olsun ya bencede kendin yap ne var onda
önemli bir şey değill

Geri
Üst Alt