Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Tampona Sürtmüşler

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında ims tarafından paylaşıldı.

1. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Dün aracım park halindeyken kabiliyetsizin biri sağ taraftan arka tampona sürtmüş, boyayı kaldırmış.

Aşağıda fotoğrafını görebilirsiniz.

Tampon.jpg

Rötuş boyası alsam kendim becerebilir miyim? Yoksa işi bilen birilerine mi yaptırsam?

Ne tavsiye edersiniz?

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    geçmiş olsun .. çok gözünüze batıyorsa boya ve ince fırçayla fazla kalın olmamak şartıyla(boyayı yedirerek) rötüş atın ..
    göze batmıyorsa bırakın nazarlığınız olsun..

3. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    çok derin bişey değil gibi görünüyor rütuşla minik dokunuşlarla elini titretmeden kendin halledebilirsin bence

4. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bence iyi bir ustaya verın 10 20 lıra yapsın hemen ben hafa sonu oyle yaptım temiz iş...

5. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Peki rötuş öncesinde veya sonrasında pasta veya zımpara yapmak gerekiyor mu boyanın pürüzü ya da kalınlığı kalmasın diye? Öyleyse ne gibi bir ürün kullanmalı? Tabi bu arada düzelteyim derken berbat etmek de var :)

Bir kaç sene önce arka kapıya sürtmüştü birileri, diğer arabanın rengi benim arabaya gemişti sıvı pasta gibi birşeyle sildiler geçmişti. Bunu da o şekilde kurtarabilir miyiz bilmiyorum, gerçi bu sefer benim boya kalkmış gibi gördüm.

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    burda boya kalkmış..o dediğiniz durumda diğer arabanın boyasını sizin kaportanızdan kaldırıyor..
    bence Erkan abinin dediği gibi ustaya 2 rötüş attırın bitsin :)

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    burda boya kalkmış..o dediğiniz durumda diğer arabanın boyasını sizin kaportanızdan kaldırıyor..
    bence Erkan abinin dediği gibi ustaya 2 rötüş attırın bitsin :)

8. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    kusura bakmayın 2 kere yazmışım..siteye bağlantıda bazen sorun yaşıyorumda

9. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    orda zımparalık bır durum yok yapılacak tek şey rutuş yaptırmak başka çareniz yok ama dıkkat edılecek husus boya kodunu verın kesınlıkle aynı olsun yoksa sırıtır çok kotu.bazı ustalar renk beyaz dıye rastgele opelin pejonun beyazını suruyorlar bu çok onemli...

10. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Rica ederim oluyor bazen oyle.

Sayfayı Paylaş