Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona Sürtmüşler

ims

Kayıtlı Üye
Dün aracım park halindeyken kabiliyetsizin biri sağ taraftan arka tampona sürtmüş, boyayı kaldırmış.

Aşağıda fotoğrafını görebilirsiniz.

Tampon.jpg

Rötuş boyası alsam kendim becerebilir miyim? Yoksa işi bilen birilerine mi yaptırsam?

Ne tavsiye edersiniz?

Ekli dosyalar

• Tampon.jpg
    Tampon.jpg
    14.5 KB · Görüntüleme: 126
geçmiş olsun .. çok gözünüze batıyorsa boya ve ince fırçayla fazla kalın olmamak şartıyla(boyayı yedirerek) rötüş atın ..
göze batmıyorsa bırakın nazarlığınız olsun..

çok derin bişey değil gibi görünüyor rütuşla minik dokunuşlarla elini titretmeden kendin halledebilirsin bence

bence iyi bir ustaya verın 10 20 lıra yapsın hemen ben hafa sonu oyle yaptım temiz iş...

Peki rötuş öncesinde veya sonrasında pasta veya zımpara yapmak gerekiyor mu boyanın pürüzü ya da kalınlığı kalmasın diye? Öyleyse ne gibi bir ürün kullanmalı? Tabi bu arada düzelteyim derken berbat etmek de var :)

Bir kaç sene önce arka kapıya sürtmüştü birileri, diğer arabanın rengi benim arabaya gemişti sıvı pasta gibi birşeyle sildiler geçmişti. Bunu da o şekilde kurtarabilir miyiz bilmiyorum, gerçi bu sefer benim boya kalkmış gibi gördüm.

burda boya kalkmış..o dediğiniz durumda diğer arabanın boyasını sizin kaportanızdan kaldırıyor..
bence Erkan abinin dediği gibi ustaya 2 rötüş attırın bitsin :)

burda boya kalkmış..o dediğiniz durumda diğer arabanın boyasını sizin kaportanızdan kaldırıyor..
bence Erkan abinin dediği gibi ustaya 2 rötüş attırın bitsin :)

kusura bakmayın 2 kere yazmışım..siteye bağlantıda bazen sorun yaşıyorumda

orda zımparalık bır durum yok yapılacak tek şey rutuş yaptırmak başka çareniz yok ama dıkkat edılecek husus boya kodunu verın kesınlıkle aynı olsun yoksa sırıtır çok kotu.bazı ustalar renk beyaz dıye rastgele opelin pejonun beyazını suruyorlar bu çok onemli...

Geri
Üst Alt