Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampona Sürtmüşler

bence hiç uğraşmayın erkan abinin dediği gibi ustaya verin bır çorba parası atarsınız olur biter
rütuş ince işcilik ister

orda zımparalık bır durum yok yapılacak tek şey rutuş yaptırmak başka çareniz yok ama dıkkat edılecek husus boya kodunu verın kesınlıkle aynı olsun yoksa sırıtır çok kotu.bazı ustalar renk beyaz dıye rastgele opelin pejonun beyazını suruyorlar bu çok onemli...

Aynen geçen sene arabayı alırken boyasına baktırmaya gittiğimde ön tamponda tırnak ucu kadar iki yer vardı aynı böyle sağa sola değen ustaya rötüş yapıver dedim adam bildiğin kar beyazını sürdü bide zamanla öbürünün rengine gelir dedi ben itiraz edince gidip servisten rötüş boyası almak zorunda kalmıştım aman boya kodsuz iş yaptırmayın..

orda zımparalık bır durum yok yapılacak tek şey rutuş yaptırmak başka çareniz yok ama dıkkat edılecek husus boya kodunu verın kesınlıkle aynı olsun yoksa sırıtır çok kotu.bazı ustalar renk beyaz dıye rastgele opelin pejonun beyazını suruyorlar bu çok onemli...

O riskin onune gecmek icin Seat'in orijinal rotus kalemini alip onu kullandirsam is gorur mu?

sabırla yavaş yavaş rötuşlanırsa bişi belli olmaz bence..

Aynen geçen sene arabayı alırken boyasına baktırmaya gittiğimde ön tamponda tırnak ucu kadar iki yer vardı aynı böyle sağa sola değen ustaya rötüş yapıver dedim adam bildiğin kar beyazını sürdü bide zamanla öbürünün rengine gelir dedi ben itiraz edince gidip servisten rötüş boyası almak zorunda kalmıştım aman boya kodsuz iş yaptırmayın..

Söyleyince aklıma geldi, benim de ön tamponda da nokta şeklinde bir yer var, muhtemelen taş değmiş ama ezik filan yok, onu da geçen gün farkettim önemsemedim çok gözüme batmıyor diye, hazır bulaşmışken onu da hallettireyim bari.

ben kendim halletmiştim fırça ve boyayla..gerçi ufak bi nokta ve tamponun alt kısmındaydı..bizim beyaz kirli beyaz o yüzden dikkat

Aynı durumdayım bende, tamponun arka tarafına sürtmüş birisi boyası kalkmış.Ben autoking'e götüreceğim.2 saatte yapıyorlarmış.

ben kendim halletmiştim fırça ve boyayla..gerçi ufak bi nokta ve tamponun alt kısmındaydı..bizim beyaz kirli beyaz o yüzden dikkat

Ben de ön tamponun altını evin oralarda bir yerde yokuştan inerken sürttüm o günden beri o yolu kullanmıyorum. :)

Aynı durumdayım bende, tamponun arka tarafına sürtmüş birisi boyası kalkmış.Ben autoking'e götüreceğim.2 saatte yapıyorlarmış.

Benimkine oranla sizdeki hasar daha mı büyük yoksa daha mı küçük?

Sonucu da paylaşırsanız sevinirim.

Benimkine oranla sizdeki hasar daha mı büyük yoksa daha mı küçük?

Sonucu da paylaşırsanız sevinirim.

hemen hemen aynı sayılır benim arka tarafta bozuk para büyüklüğünde bi boya kalkması mevcut...Bence hiç kendiniz boyamakla uğraşmayın.Autokingte hasarsızlık bozulmadan hallederler.YAptırdıktan sonra sonucu paylaşırım.

Geri
Üst Alt