Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon köseşesi

Merhabalar öncelikle büyük geçmiş olsun plastik kaynak işinizi dikkatli yapılırsa görür aslinda İzmit’i bilmem ama yolunuz Gebze’ye düşerse OTO DÜNYASİ Gökan usta var ayni zamanda kendisi grubuzun birçok aracına bakmıştır

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamponum far köşesinden ( sanırım ) dişli ya çıktı yada kırıldı biraz dışarı çıkıp duruyor bunu izmitte yapabilecek bir usta varmıdır maliyeti ne kadar çıkar ( plastik kaynak diye birşey okudum bu benim işimi görür mü )

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun daha sağlıklı bilgi için resim ekleyin de bakalım durum nedir diye İzmit oto sanayide girişten 2. Yada 3. Yolda kaportacı olması lazım oraya bakarsın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bakım a gökhan ustaya gittim foto çekip koyarım olmadonbakım yaklaştı gokhan ustaya gösteriririm yine

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt