• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tampon hasarı yardım!!!

VARG

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Adamlar konserve gibi olmuş arabaları sıfır gibi yapıyorlar elbet bunu da tamir edecek bir usta vardır fakat nerededir ne kadar para ister isteyeceği para tamponun parasına yaklaşır mı bilemiyorum.

swagger

Kayıtlı Üye
Allah daha beterinden korusun. Servis'e götürsen muhtemelen tampon değiştirirler. En iyisi sanayide usta araştırıp sanayi
'ye götürmen. İyi bir usta sıfırdan farksız yapacaktır.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bölgenizde sanayide kaportacı bir ustaya gösterin genelde onların tanıdığı tampon tamiri yapan kişiler vardır plastik tamponu yama gibi sıfıra yakın hallediyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karakuscoskun

Kayıtlı Üye
Kaskom mevcut auto king ve RS servisleriyle anlaşmalı izmirde ikamet ediyorum acaba bu servisler onarımı yapabilir mi

memet_one

VİP Üye
Administrator
Kaskom mevcut auto king ve RS servisleriyle anlaşmalı izmirde ikamet ediyorum acaba bu servisler onarımı yapabilir mi

Autoking muhtemelen onarımı yapabilir ama bazen bu tür şeyleri sallıyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Kemalzs

Kayıtlı Üye
Mini onarimdan yapilabilir gibi dediginiz yerlerde. Ancak lokal boya atmaktan cekiniyorlar genelde butun tamponu boyuyorlar. Sizin icin mahsuru yoksa deneyin derim.

mechanicus

Kayıtlı Üye
Tamir edilebilir gibi duruyor ama özellikle bir durumu belirtmek isterim. Bazı kaskolar mini onarımı yaptıkdan sonra diğer kaskolar bunu hasar olarak görüp fiyat şişirebiliyor. Başıma cam klozundan gelmişti. Mini onarımdan da benzer durumlarla karşılaşanları duymuştum. Çok geçmiş olsun. Sırf bu yaşadığınızı yaşamamak adına mahalle aralarında giderken en fazla 40 ile gidiyorum zira bir ara önüme daha yeni yürümeyi öğrenen bir çocuk çıkmıştı. Tam o sırada arabadakilere yola çocuk atlıyor birden diye anlatırken oldu. Allah korusun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt