Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tampon hasarı yardım!!!

Geçmiş olsun. Adamlar konserve gibi olmuş arabaları sıfır gibi yapıyorlar elbet bunu da tamir edecek bir usta vardır fakat nerededir ne kadar para ister isteyeceği para tamponun parasına yaklaşır mı bilemiyorum.

Allah daha beterinden korusun. Servis'e götürsen muhtemelen tampon değiştirirler. En iyisi sanayide usta araştırıp sanayi
'ye götürmen. İyi bir usta sıfırdan farksız yapacaktır.

Bölgenizde sanayide kaportacı bir ustaya gösterin genelde onların tanıdığı tampon tamiri yapan kişiler vardır plastik tamponu yama gibi sıfıra yakın hallediyorlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaskom mevcut auto king ve RS servisleriyle anlaşmalı izmirde ikamet ediyorum acaba bu servisler onarımı yapabilir mi

Kaskom mevcut auto king ve RS servisleriyle anlaşmalı izmirde ikamet ediyorum acaba bu servisler onarımı yapabilir mi

Autoking muhtemelen onarımı yapabilir ama bazen bu tür şeyleri sallıyorlar

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkürler

Mini onarimdan yapilabilir gibi dediginiz yerlerde. Ancak lokal boya atmaktan cekiniyorlar genelde butun tamponu boyuyorlar. Sizin icin mahsuru yoksa deneyin derim.

Tamir edilebilir gibi duruyor ama özellikle bir durumu belirtmek isterim. Bazı kaskolar mini onarımı yaptıkdan sonra diğer kaskolar bunu hasar olarak görüp fiyat şişirebiliyor. Başıma cam klozundan gelmişti. Mini onarımdan da benzer durumlarla karşılaşanları duymuştum. Çok geçmiş olsun. Sırf bu yaşadığınızı yaşamamak adına mahalle aralarında giderken en fazla 40 ile gidiyorum zira bir ara önüme daha yeni yürümeyi öğrenen bir çocuk çıkmıştı. Tam o sırada arabadakilere yola çocuk atlıyor birden diye anlatırken oldu. Allah korusun.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt