Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

tampon hakkında acil yardım

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında aljn tarafından paylaşıldı.

1. aljn

aljn SCW Üyesi

173
    12
    18
    aracıma kısa bi süre önce cupra tamponu taktırdım servisten sevinçten bi kaç gün farkedemedim ama tamponun peteklerden iç taraf bembeyaz gözüküyo ve çok rahatsız edici bi görüntü bunu nasıl yok edebilirim :(:(
    [​IMG][/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

2. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Boyatmadan önce keşke uyarsaydınız.Bence servise geri götürün orayı siyaha boyasınlar birazda sitem edin ücrette almazlar gibi geliyor.

xx

3. aljn

aljn SCW Üyesi

173
    12
    18
    normalde de siyah boyanıyo yani?

4. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Bu işin normali yok aslında orayı boyarken boyayan kişinin bunu düşünmesi gerekiyor.Siz uyarmadığınız için onlarda boyamız geçmişler bence.

xx

5. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Bu şekilde nasıl son kontrolden geçmiş hayret?

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    cupra yazan yerde siyah olsun yazı beyaz..yapmışken o bölümü de yaptır

7. mgencay

mgencay SCW Üyesi

1.370
    463
    83
    Yuh yaa bu kadar mı dikkatsiz iş yapılır tabii ki düzelttir para filan da verme hatalarını telafi etsinler...

8. LEONISM

LEONISM SCW Üyesi

1.709
    53
    48
    Öncelikle hayırlı olsun ama cidden detay Kötü olmuş ,bi an önce hallettir bence.. sonrasında bide lip taktır , çok hoş duruyo bu tamponla :)

9. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    aslında orası hiç boyanmaz boyacı sana torpil geçmiş içinide boyamış tamponun:) ama bu iyilik değil kötülük olmuş yaparlar onu kolay o iş ama varol abinin dediği gibi cupra yazısının altınıda boyat ızgaranın en altınıda boyat yukardan aşağı kadar tek parça olsun SCW deki tüm cupra tamponlar FR tamponlar böyle:)

10. aljn

aljn SCW Üyesi

173
    12
    18
    hiç anlamadım yarın ilk işim bunu halletmek olucak o kısmı sıyahmı boyatmam gerekır yoksa boyayı kaldırtmammı?

Sayfayı Paylaş