Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tampon hakkında acil yardım

aslında orası hiç boyanmaz boyacı sana torpil geçmiş içinide boyamış tamponun:) ama bu iyilik değil kötülük olmuş yaparlar onu kolay o iş ama varol abinin dediği gibi cupra yazısının altınıda boyat ızgaranın en altınıda boyat yukardan aşağı kadar tek parça olsun SCW deki tüm cupra tamponlar FR tamponlar böyle:)

evet hepsi öle orayı da boyatmayı düşünüyorum aslında ama farklı geldi gözüme komple beyaz olması oranın öneri için teşekkürler:)

Öncelikle hayırlı olsun ama cidden detay Kötü olmuş ,bi an önce hallettir bence.. sonrasında bide lip taktır , çok hoş duruyo bu tamponla :)

lip almak için servise gittim herzaman ki gibi seat ata beni şaşırtmadı bu tamponlara lip olmuyo makyajlılara oluyo onun lipi ayrı SANIRSAM gibi bi cevap aldım sonra siteden taktıran bi kaç kişiye sorduğumda gerdirilerek takıldıgını öğrendim en kısa zamanda halledicem onuda:)

aynı durum benim ilk TSI aracımdada vardı çok rahatsız oluyordum. Bence servise gidip tekrar boyattırın çingenlik yapın derim

tampon içindeki plastiği siyaha boyattıracaksın birde cupra yazan plakalık kısmını siyaha boyatsaydın çok daha muhteşem dururdu

adam resmen bodoslama boyamıs abi :D

bu nasıl gözden kacar :D

cupra yazısının etrafıda siyah olcek :D

servis boya işini beceremiyor 2. örnekle karsılastım

benim arabayı yarın auto king e goturcem servise güven olmaz:D

hayırlı olsun.o cupra yazısını nerden buldun

servislerde satılıyor 20 tl civarındaydı en son

Geri
Üst Alt