Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tamamı Karbon Fiber F430 Scuderia Satılık..

sayın rüya yazarım..rüyalarım sayenizde çok lüks geçiyor..bügünde ferrari..dün porsche ile iyi tur attım..biraz daha gezecektim..de rüyamda cüzdan boştu...bu rabaların yanında bi cüzden ya da kredi kartı resmi yayınlasan onları da görsem

sayın rüya yazarım..rüyalarım sayenizde çok lüks geçiyor..bügünde ferrari..dün porsche ile iyi tur attım..biraz daha gezecektim..de rüyamda cüzdan boştu...bu rabaların yanında bi cüzden ya da kredi kartı resmi yayınlasan onları da görsem

sayın okuyucum, bazı şeyleri okuyucularımın hayal gücüne bırakmak gerektiğine inanırım her daim..velakin bu sefer bi istisna olsun sizin için size bi black card fotosunu da gönderiyim..
rüyalarınızda limitiniz hiç bitmesin ama ay sonu olmadan uyanın mümkünse.. :D :D

bunu birakacaksin gunesin altina, butun gun cazir cuzur parlayacak valla :)

Hafif ama kırılgan malesef...Olası bir kaza durumunda hasarlı bölgenin yamanabilmesi neredeyse imkansız, yenisi ile değiştirmek lazım parçayı... Ben almam! :D:D

yiğit bonus kart geçer mi :D

sayın okuyucum, bazı şeyleri okuyucularımın hayal gücüne bırakmak gerektiğine inanırım her daim..velakin bu sefer bi istisna olsun sizin için size bi black card fotosunu da gönderiyim..
rüyalarınızda limitiniz hiç bitmesin ama ay sonu olmadan uyanın mümkünse.. :D :D

bak bu çok iyi oldu hem de black..saati kurdum ay dolmadan uyanacağım..hatta saate bir sisteme bağladım..uyanamazsam kick yapacak..serbest düşüşe gececeğim havada kalıp çarpınca uyanmama gibi bir durum yok..
yiğit anacak rüya içinde rüya yazma çıkması zor oluyor..puhaha

Geri
Üst Alt