Tamamı Karbon Fiber F430 Scuderia Satılık.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Tamamı Karbon Fiber F430 Scuderia Satılık..

- 48 -

Kayıtlı Üye
sayın rüya yazarım..rüyalarım sayenizde çok lüks geçiyor..bügünde ferrari..dün porsche ile iyi tur attım..biraz daha gezecektim..de rüyamda cüzdan boştu...bu rabaların yanında bi cüzden ya da kredi kartı resmi yayınlasan onları da görsem

YCO

Kayıtlı Üye
sayın rüya yazarım..rüyalarım sayenizde çok lüks geçiyor..bügünde ferrari..dün porsche ile iyi tur attım..biraz daha gezecektim..de rüyamda cüzdan boştu...bu rabaların yanında bi cüzden ya da kredi kartı resmi yayınlasan onları da görsem
sayın okuyucum, bazı şeyleri okuyucularımın hayal gücüne bırakmak gerektiğine inanırım her daim..velakin bu sefer bi istisna olsun sizin için size bi black card fotosunu da gönderiyim..
rüyalarınızda limitiniz hiç bitmesin ama ay sonu olmadan uyanın mümkünse.. :D :D

ERK_RS

Kayıtlı Üye
bunu birakacaksin gunesin altina, butun gun cazir cuzur parlayacak valla :)

bammbamm83

Kayıtlı Üye
Hafif ama kırılgan malesef...Olası bir kaza durumunda hasarlı bölgenin yamanabilmesi neredeyse imkansız, yenisi ile değiştirmek lazım parçayı... Ben almam! :D:D

- 48 -

Kayıtlı Üye
sayın okuyucum, bazı şeyleri okuyucularımın hayal gücüne bırakmak gerektiğine inanırım her daim..velakin bu sefer bi istisna olsun sizin için size bi black card fotosunu da gönderiyim..
rüyalarınızda limitiniz hiç bitmesin ama ay sonu olmadan uyanın mümkünse.. :D :D

bak bu çok iyi oldu hem de black..saati kurdum ay dolmadan uyanacağım..hatta saate bir sisteme bağladım..uyanamazsam kick yapacak..serbest düşüşe gececeğim havada kalıp çarpınca uyanmama gibi bir durum yok..
yiğit anacak rüya içinde rüya yazma çıkması zor oluyor..puhaha