Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Taksiciden Bayan Sürücüye Şiddet

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında 007 tarafından paylaşıldı.

1. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
  2. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Şerefsiz adam neden bizm karşımıza çıkmaz böyleleri onu geçtim izleyenlerede yazıklar olsun bir Allahın kulu ayırmaya kalkmamış yazık halimize ..

3. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    Erkekligin 10/1'I ile kadini tokatladi kalan 9'u ile kacti:) tamam yanlis birsey ama kimbilir kadin da ne dedi yoksa kolay kolay yasanabilecek birsey degil

4. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    bulunmaz mı şu annesi umumhane emekçisinin plakası? inanılmaz sinirlendim ya, kuduruyorum şu an yerimde. Yeminle plakasını öğrenmek lazım bunun, sonra toplanıp ufak bir ziyaret yapmak lazım

5. koraybilge

koraybilge SCW Üyesi

1.460
    5
    38
    Ozan tamam sakin bilirim pis doversin gecen tokatladiklarin hala iflah olmadi :)

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    sen ne zaman geldin lan canım benim? :)
    olm sakin adamımdır, kavga gürültüyle işim olmaz ama hakedene hakettiğini veririm:)

7. 007

007 SCW Üyesi

2.619
    85
    48
    Taksiciye pazar günü bir organizasyon yapalım. Mangallı falan:)

8. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    aynen mangal iyi fikir, ormanlık alana alalım arkadaşı, yeriz içeriz, şerefsiz ayıldıkça da döveriz :D

9. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    bende yerimde zıplıyorum şuan ozan kardeşim neden bize denk gelmez anlamıyorum asıl anlamadıgım orda kaç tane adam var hepsinin bippppppppledim burayı ya kımsenın kılı kıpırdamıyor nasıl adamlar bunlar ya valla o izleyen şerefsizleride o bipledigim emekçiyle beraber azını burnunu dagıtıcan ya çıldırmamak elde degıl ya :mad:

10. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Bayanın yakınları bu görüntüleri izledikten sonra o taksiciyi pek rahat bırakmazlar mutlaka bir icabına bakarlar diye düşünüyorum :)

xx

Sayfayı Paylaş