Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Taksiciden Bayan Sürücüye Şiddet

Şerefsiz adam neden bizm karşımıza çıkmaz böyleleri onu geçtim izleyenlerede yazıklar olsun bir Allahın kulu ayırmaya kalkmamış yazık halimize ..

Erkekligin 10/1'I ile kadini tokatladi kalan 9'u ile kacti:) tamam yanlis birsey ama kimbilir kadin da ne dedi yoksa kolay kolay yasanabilecek birsey degil

bulunmaz mı şu annesi umumhane emekçisinin plakası? inanılmaz sinirlendim ya, kuduruyorum şu an yerimde. Yeminle plakasını öğrenmek lazım bunun, sonra toplanıp ufak bir ziyaret yapmak lazım

Ozan tamam sakin bilirim pis doversin gecen tokatladiklarin hala iflah olmadi :)

bulunmaz mı şu annesi umumhane emekçisinin plakası? inanılmaz sinirlendim ya, kuduruyorum şu an yerimde. Yeminle plakasını öğrenmek lazım bunun, sonra toplanıp ufak bir ziyaret yapmak lazım

Taksiciye pazar günü bir organizasyon yapalım. Mangallı falan:)

bende yerimde zıplıyorum şuan ozan kardeşim neden bize denk gelmez anlamıyorum asıl anlamadıgım orda kaç tane adam var hepsinin bippppppppledim burayı ya kımsenın kılı kıpırdamıyor nasıl adamlar bunlar ya valla o izleyen şerefsizleride o bipledigim emekçiyle beraber azını burnunu dagıtıcan ya çıldırmamak elde degıl ya :mad:

Bayanın yakınları bu görüntüleri izledikten sonra o taksiciyi pek rahat bırakmazlar mutlaka bir icabına bakarlar diye düşünüyorum :)

xx

Geri
Üst Alt