Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Taksiciden Bayan Sürücüye Şiddet

Normal bir kadın taksici ile muhattap olmaz. Böyle bir duruma da düşmez. Travesti olma ihtimali de olabilir. Lakin şişlinin o sokakları geceleri genelde travestilerin tur attığı yerler.
onu bilmem kaan da gerçek bayansa o konu ayrı

Ya arkadas anlamadıgım sen bır erkeksın bır kadına el kaldırmak nasıl bır olaydır ya herkezın kavga etmesıne karsıyım ama kadına vurmak nasıl bır olaydır hadı onu gectım ordakı ızleyen adamlar nolcak ya bunların annnesı kız kardesı karısı yok mu ?? Hepsı gecmıs karsılarına fılm ızler gıbı ızlıyor sankı zevk alıyolar kadının dayak yemesınden oturdugum yerde kudurdum

bana da kadın değilmiş gibi geldi travesti olma ihtimali yüksek. yoksa insan olan bi kadının dayak yemesine böyle şahitlik etmez etmemeli zaten insan olan bi kadına el kardırmaz

bana da kadın değilmiş gibi geldi travesti olma ihtimali yüksek. yoksa insan olan bi kadının dayak yemesine böyle şahitlik etmez etmemeli zaten insan olan bi kadına el kardırmaz

enes haklısındır belkide alışmışız travestileri haberlerden yokl silah çekdi yok adamı dövdü falan bu biraz bayanımsı duruyor

Yok Yhaa, kadın değil bu baksana peruğu meruğu düşüo bişiler oluo dikkatli izlerseniz anlarsınız.. ayrıca kim olursa olsun kadına hakaret te etse kadın öle durupta arabadan inmez ve bencede inmemeli böle magandalarla benim gibi iyi muhitte yetişmemişlerin uğraşması lazım.. :D
yok yok kadın değil o büyük ihtimalle travesti.. yoksa kimsede böle film gibi izlemez zaten..

Yok Yhaa, kadın değil bu baksana peruğu meruğu düşüo bişiler oluo dikkatli izlerseniz anlarsınız.. ayrıca kim olursa olsun kadına hakaret te etse kadın öle durupta arabadan inmez ve bencede inmemeli böle magandalarla benim gibi iyi muhitte yetişmemişlerin uğraşması lazım.. :D
yok yok kadın değil o büyük ihtimalle travesti.. yoksa kimsede böle film gibi izlemez zaten..

bende şimdi aynı şeyi sölicektm, bir bölümde sanırım adam kadının saçı tuttuğunda peruk elinde kalıyo=)

Geri
Üst Alt