Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Taksiciden Bayan Sürücüye Şiddet

bende yerimde zıplıyorum şuan ozan kardeşim neden bize denk gelmez anlamıyorum asıl anlamadıgım orda kaç tane adam var hepsinin bippppppppledim burayı ya kımsenın kılı kıpırdamıyor nasıl adamlar bunlar ya valla o izleyen şerefsizleride o bipledigim emekçiyle beraber azını burnunu dagıtıcan ya çıldırmamak elde degıl ya :mad:
aynen ya izliyorlar hepsi, sonunda bir delikanlı çıkıyor ama helal olsun ona. bir de koruyan adamı tutuyorlar, yahu bıraksana kaçmış zaten taksici erkekliği okadarmış, bıraksalardı en azından hurdaya çevirseydi arabayı 2 dakikada orada. Sonra görseymiş can nasıl yakılır!

Belli ki kadının durumu iyi eminim taksicinin peşini bırakmazlar ama etraftaki fırsatçı tiplerde bi enteresan ne yapmak istediklerini anlıyamadım bakıyolarmı bişey kaparız hatuna elleriz diye mi bekliyolar belli değil.....:mad:

Erkekligin 10/1'I ile kadini tokatladi kalan 9'u ile kacti:) tamam yanlis birsey ama kimbilir kadin da ne dedi yoksa kolay kolay yasanabilecek birsey degil

Haklı olabilirsin kadınlar çıldırtır adamı. Ama karşındaki sana zarar vermiyor sen neden saldırıya geçiyorsun? Çıksa ya karşımıza böylesi.. En güzeli biber gazını sıkacaksın sonra kadının eline vereceksin bu dallamayı:D

Yazık ya. İzlerken yerimde duramadım, dişlerimi sıkıp duruyorum. Kadın suçlu olabilir, haksız olabilir, hakaret etmiş küfür etmiş olabilir. Ama adama diyorum (afedersiniz); ulan dallama, sen kim oluyorsun da, sana kim verdi bu hakkı, bu yetkiyi de kadını öldüresiye dövüyorsun? Çözüm bu mu yani? Hayret ya. Kimse de müdahale etmiyor. Gücü ona yetiyor tabi. Yiyorsa bana da gelsene. Millet de mal gibi izliyor, kardeşim ayırın, tutun onları, sonra arayın polisi gelsin, varsa bir problemleri öyle çözsünler.

kadın ne dedi acaba...:) kadının yakını geldi galiba sonra, ama o da intikamını alamadı ben en çok ona kızdım:)

Yaptığı doğru değil tabiki ama gelin görün ki geçenlerde de benim başıma geldi. Araçtan indim artık çıldırdım. Yolu kapatmış baya beklememe rağmen telefonda konuşuyor yok yavaş yavaş geriye alıyor. Kaldırıma çıkmaya çalışıyor yol vereyim diye halbuki 1 metre geriye gitse zaten yol vermiş olacak. Kaldırıma çıktı sonunda ama tam köşeye gelince aracın marşbiyeli değdi. Sonra bana el kol hareketi yapıyor. İndim ne diyorsun dedim. Birini bekliyorum diyo. Bana ne bekliyorsan sen birini bekliyorsun diye ben de mi bekleyeceğim dedim. Arkama da araç geldi.Bir restoran ve binanın otopark çıkışı. Sadece tek bir yer var çıkmak için. Daha bana abuk sabuk konuştu. Ben de salak salak konuşacağına elindeki telefonu kenara bırakıp adam gibi çekil şurdan dedim. Çıldırdım ama lüks bir restoranın önünde rezil ettim kadını. Arkadakiler de indi kadının kaldırıma çıkmaya çalışmasına gülüyorlar filan. Yani olayı görseniz bu kadına ehliyeti kim verdi dersiniz. Bir de öyle bir şeyki ağzında sakız elinde telefon karşısında beni görüyo sek atıyorum hareket yok. Kornaya bastım baya ses yok daha gözüme baka baka bekliyor. Ben de 1 dk fln bekledikten sonra kornaya bi bastım yaklaşık bi 15 saniye filan 2 adet ferrari kornası milleti sokağa dökmeye yetti. İşte sonrasında da kaldırıma çıkmaya çalıştı beyinsiz. Ayrıntısız anlattım olay daha büyük ama kadın öyle pişkin ki gel beni sokak ortasında yere yatır tekmele diyor resmen. Kokoş kokoş "ya birini bekliyorum yaa" diyo. Hala aklıma geldikçe töbe töbe diyorum. O yüzden kadın da kim bilir ne dedi. Ama yine de sabretmesi gerekirdi. Ben yumruğumu sıkmaktan direksiyon tutamadım.

lanet olsun böyle adilere kusura bakmayın. benimde eşim araç kullanıyor böyle saygısızca davranacak allah korusun. ama ne yapacağımı bilemem

Normal bir kadın taksici ile muhattap olmaz. Böyle bir duruma da düşmez. Travesti olma ihtimali de olabilir. Lakin şişlinin o sokakları geceleri genelde travestilerin tur attığı yerler.

Geri
Üst Alt