Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Taksi Çıkması Araç Alınır mı?

Taksi çıkması almaktansa pert kayıtlı araba almak daha makul geliyor bana.(tabi bu söz konusu amarka için geçerli)

xx

taksiler sürekli dur kalk trafikte olduğu, kullananların genelde aracın sahibi olmadan sadece aracı kullandıkları, bakımlarında vs. nadiren orjinal parça çoğu zaman yan sanayi kullanıldığı ve bu şekilde mıncıklanmamış hiç bi yeri kalmadığı ve hiç birinin arabayı yıkamaktan başka bi özen gösterilmediği düşünülürse bence alınmaz..istisnaları vardır illaki bilemem elbet..bunun yanında sırf motor yapıldı diye araç "0" km mi oluyo yani..ne motor yeni ne de arabanın geri kalanı..sadece motora binip dolanmadığımıza göre gerek yok derim..

Görkem bir tarihte taksiden çıkma R9 almıştım motor yaptırdım alt takımlar falan bir türlü toparlayamadım bir sene binip sattım.Elin içinden çıkmıyor.Tavsiye etmem.Fakat o dönemin şartları ile şimdiki şartlar farklı.Daha kolay toparlıyabilirsin.Tabii masrafı ne olur bilinmez.

az önce aradım birini 6 ya bırakacak gibi duruyor 2006 yı o araba 10 u bulur öyleyse

görkem bugün ustaya uğradım ve sordum..motor bakmadan kaça mal olur bilinmez dedi 6 bin'e kadar yolu var dizel motorun yapımının dedi

albeanın taksi çıkmasını almaktansa palio van almak daha mantıklı öyleyse

bende baktım bir ara ama sonra vazgeçtim içine kaç adam girip çıkmış belli değil, orjinal kmleri belli değil, neresinden ne çıkacak belli değil bu nedenle ben düşünmedim. metal yorgunluğu denen bişey var bazı taksiler milyon km yi görüyor motoru temiz olsa bile yürüyeni? kasa?

Geri
Üst Alt