Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Taksi Çıkması Araç Alınır mı?

Eskiden sahinin doganin çıkması alınıyordu,ama onların kaporta ve motor tamirat parçaları çok hesaplıydi.şimdi almayı düşündüğün araçların mekanik ve özellikle motor parçaları çok pahalı..bugün dizel bir albea komple motor 4bin TL ye çıkıyor..bence alınmaz..

valla hacı bende hiç tercih etmem
ne oldugu belirsiz sonucta sende dıyorsun kaç kere motor yapılmıştır allah bilir :)

Varol abinin dediği gibi 4 e alıp 4 te motoru sıfırlayacaksın 8 e mal olacak 2 sene binip 5-6 ne verirlerse vereceksin

valla özgür kmyi bilmiyoruz çoğu 0 yazmış çoğu motor yaptıktan sonrakini yazmış yani km diye birşey kesin olarak yok motor yapılmış ama kaçıncı motor yapımı yada neler yapılmış yok ortalıkta sadece şunlar yazıyor motoru sıfır yürüyeni süper kelepir vs

motor dediğin gibi kaçıncı yapılmış grangı 60tamı 70temi 80demi kaçkere taşlanmış değilmii ne lüzümu var birde motor sıfır derler aspirin tedavisi yapılmış olabilir :)

fıatlara hiç girilmez zaten taksicilerde masrafa girdiğinde kasayı değiştiriyorlar bence çıkma alınmaz adamlar 2 yıl binip satıo zaten arabanın parası haliyle çıktıgı için 2 el kaça satarsalar sanaiye verceğime arabayı değiştirim mantığı olduğu için satıyorlar

Hiç yoksa her birinin 3-5 vuruğu oluyor , ve trafikte taksilere karşı aşırı fobim var , görgüsüz ve vurdumduymaz kullanıyorlar !!

Mantıklı olsa zaten o fiyatlara satılmaz kmlerine zaten sakın güvenme inanılmaz kmler yapıyo bu araçlar... güvendiğin bildiğin tuzu kuru fazla km yapmayan sadece kendi kullanan bi tanıdığın varsa al benim ustam öyle bi araç almıştı satmak için aracın taksi çıkması olduğuna inanmıyodu kimse :)

ticari bir araçta ikinci elde kmye bakılmaz. araç kullanılılır bakılır durumuna öyle alınır. kullanılırken zaten kendini belli eder sağa sola çekiyormu vites geçişleri motordan şanzımandan gelen sesler nasıl. zaten ticari amaçlı oldukları içinde kullanırken boyası varmı gibi detaylara bakılmaz. arızası varsa bedeli yüksekse ne kadar uzun sürede yapılmamış bu gibi detaylara bakılır.

ama ben olsam almam. sonuçta taksiden çıkma deniliyor. adam masrafsız kusursuz olsa neden çıkarsn taksiden :)

albealar motor yapildiktan sonra performans wermiyo uzer seni ondan taksiden cikma albealar o kdr ucuz tutmuyo diolar motor sandik motor gelmedikce zaten motorunu gectim o kasadan hayir gelmez abi taksiden cikan arabadan her yerinden ses geliodur metal yorgunlugu diye bisi war abi

Görkem bir tarihte taksiden çıkma R9 almıştım motor yaptırdım alt takımlar falan bir türlü toparlayamadım bir sene binip sattım.Elin içinden çıkmıyor.Tavsiye etmem.Fakat o dönemin şartları ile şimdiki şartlar farklı.Daha kolay toparlıyabilirsin.Tabii masrafı ne olur bilinmez.

Geri
Üst Alt