Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Takmatik Perde Hakkında

oo selim hayırlı olsun:) nası durdu ilk izlenimin neler merak ettim, birde kaça mal oldu.

100 TL ye mal oldu. bir de arkadaşı uğraştırdım gönül borcum var :) camlara oturdu sıkıntı yok ama arka cam düşey yönde biraz geniş geldi gibi. o da perdede potluk yapıyo. uygun bi zamanda ayarlamaya çalışıcam. ama gayet işlevsel, amacına uygun bi şey.

resimleri merakla bekliyorum ozaman:eek:key: tekrar hayırlı olsun güle güle kullan:) peki aldığın yerin int.adresi felan varmı almak istersem nasıl alabiilirim.

resimleri merakla bekliyorum ozaman:eek:key: tekrar hayırlı olsun güle güle kullan:) peki aldığın yerin int.adresi felan varmı almak istersem nasıl alabiilirim.

klas oto perde diye bir yermiş. internet sitesi fln yok, bir de para peşin çalışıyo gibi bir tok satıcı. ama irtibata geçeriz bir şekilde. en azından terlefonunu öğrenip sana verebilirim. fotoları paylaşırım bugün yarın ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: RD38
selim fotoları bekliyorum :cool: haberin olsun :)

resul bod perdeler var sanayidede var senin araban için ellerinde varmıdır bilmiyorum ama olan bir arabaya takıp gösterirler sana

• Beğen
  • Beğen
Geri
Üst Alt