Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Takmatik Perde Hakkında

coccinea

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bursada yada aydında oturup da takmatik perde yaptırmayı düşünen var mı cordobasına? ben istiyorum aracımla gidemediğim için yaptıramıyorum :(

aslında bende düşünmüyor değilim, kayseride veya adanada yapan yer varmı acaba:confused:

opel astralar için hazır takmatikleri var ama leonlar içinde varmı bilmiyorum onlardan bulursanız bence şık durabilir derinlemesine bir araştırma yapılabılır arka camlar ve bagaj camı için :D

opel astralar için hazır takmatikleri var ama leonlar içinde varmı bilmiyorum onlardan bulursanız bence şık durabilir derinlemesine bir araştırma yapılabılır arka camlar ve bagaj camı için :D

leon için hazır var sıkıntı yok. 6j ibiza için de var. ancaaak 6L kasa cordoba veya ibiza için yok malesef. özellikle aydın bod firması, araç gelirse yaparız dedi. ondan dolayı bi aydınlı bulsak çok makbule geçer valla :)

aslında bende düşünmüyor değilim, kayseride veya adanada yapan yer varmı acaba:confused:

kayseriyi bilmiyorum ama ankarada yapanlar var. ancak onlarda da kalıp yok. ben koca istanbulda aksaray dahil bulamadım. nasıl iştir anlamadım. ben gircem bu işe sonunda :)

kayseriyi bilmiyorum ama ankarada yapanlar var. ancak onlarda da kalıp yok. ben koca istanbulda aksaray dahil bulamadım. nasıl iştir anlamadım. ben gircem bu işe sonunda :)

bende aramaya başladım yaz geldi şart. bulursam muhakkak haber veririm, sen bulursan haber vermeyi unutma :eek:key:

bende aramaya başladım yaz geldi şart. bulursam muhakkak haber veririm, sen bulursan haber vermeyi unutma :eek:key:

üreticinin birinden talep olursa üretim yaparız gibi bir teklif geldi. istanbul / kadıköyde. aes perde adıyla satılıyor. ama emin olun en ilgili olanlar bod firması yine. cordoba gelse kalıbını alacaklarını söylediler. ama ne zaman gider Allah bilir.

üreticiden talep ettim 25 adet olursa yaparız dedi. kısaca: yapmıyorum kardeşim :D

peki kaça yapacaklarmış :)

üretici yapamadı. başka bir forumdan arkadaşım izmirde bir yerde yaptırmış, bende ondan rica ettim benim için de yaptırdı. aracıma montajını dün akşam yaptım ama foto çekemedim henüz. arabamın da boya işleri bitti fotolarını yakın zamanda paylaşacağım, takmatik perdeyi de belirteceğim fotolarda ;)

Geri
Üst Alt