Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takaslı 5 cm fk spor yay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lastiklerim dunlop ama o da pek konforlu diyemiyeceğim.. aracımı satıp cupra veya FR almayı düşünüyorum, onlar bizim araçlardan dahada serttir diye tahmin ediyorum.. hem konforlu hem sportif bi araç alamayacağım galiba :)

Birinden vazgeçicen abi güç istiyorsan konfor yok ama konfor istiyorsan güç yok :)

lastiklerim dunlop ama o da pek konforlu diyemiyeceğim.. aracımı satıp cupra veya FR almayı düşünüyorum, onlar bizim araçlardan dahada serttir diye tahmin ediyorum.. hem konforlu hem sportif bi araç alamayacağım galiba :)

yurtdışında FR için sert diyorlar ancak Cupra için çok ideal deniliyor..çünkü cupranin amortisörü tamamen farklı ve aliminyum alaşımlı özel bir süspansiyon..almışken cupra olsun :D

3.5 war bede çok memnunum önler tam oturdu arkalar biraz daha havada ama olsun. 5lik çok alçak heryerde kullanılmıyo bozuk yolda sürter çok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt