Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takaslı 5 cm fk spor yay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben de düşünüyorum da 3ten 5e geçmeyi ama FK düşündürüyor beni

aynen işte...fiyat farkıda baya var aralarında...neden bu kadar ucuz,hepsi birden düşündürüyo

dediğim gibi ben kullanmadım ama kullananlar memnun. inşallah buluruz bi 3.5 yay.. benımde karşı tarafında işi görülür.

sport up'ların orjinal yayları kaçlık? bilen varmı?

sport-up yayların özelliği benim bildiğim kadarıyla sadece arkalar biraz daha sert,onun dışında aracı yere yaklaştırmak gibi bi özelliği yok yani...

sport up'ların orjinal yayları kaçlık? bilen varmı?

genel böyle bilinen tamamen yanliş bir bilgilendirme var bayiler tarafindan
Leon kataloguna bakildiğinda yayların değil amortisörün farklı olduğu görülmektedir...stylance ile sport up in yayları aynidir..süspansiyon farklıdır.

geçen gün bi 3,5 yaylı a3 gördüm...direk 5 dimi diye sordum...ön ve arka tamamen eşit bi şekilde inmiş...sanırım bizim arabalarda var bi enteresanlık,arkalar 3,5 ta napsak inmicek...bagaja 2 çuval kum torbası fln atmak lazım :D

genel böyle bilinen tamamen yanliş bir bilgilendirme var bayiler tarafindan
Leon kataloguna bakildiğinda yayların değil amortisörün farklı olduğu görülmektedir...stylance ile sport up in yayları aynidir..süspansiyon farklıdır.

hımm yaa aslında stylance bi araç kullanmak istiyorum bizim araçlar çok sert.. madem yaylar aynı yol tutuştada çok bir fark yok demektir. o zaman neden daha sert bi araca binelim demi :confused:

hımm yaa aslında stylance bi araç kullanmak istiyorum bizim araçlar çok sert.. madem yaylar aynı yol tutuştada çok bir fark yok demektir. o zaman neden daha sert bi araca binelim demi :confused:

yayın yol tutuşa etkisi tabi ki mevcut ancak esas işi yapan amortisördür..
spor yay almak yol tutuşunu arttırır ancak pek çok kişiyi kesmediği için spor amortisör de alirlar genelde ;)

stylance ile sport up in yol tutuşu bir değildir.ANCAK bu fark TAMAMEN amortisörün sertlik farkından dolayıdır,yaydan dolayı değil.

Bu arada stylance araç kullanmayın,yoksa çok üzülürsünüz,stylance gayet konforlu iken sport up malesef öyle değil...yanlız lastikleriniz pirelli ve özellike pirelli p7 ise sport up için çok çok sert bir lastik..
18" lerimin üzerinde geçici olarak kumho var, 17" p7 li halinden çok daha yumuşak.çok daha konforlu

yayın yol tutuşa etkisi tabi ki mevcut ancak esas işi yapan amortisördür..
spor yay almak yol tutuşunu arttırır ancak pek çok kişiyi kesmediği için spor amortisör de alirlar genelde ;)

stylance ile sport up in yol tutuşu bir değildir.ANCAK bu fark TAMAMEN amortisörün sertlik farkından dolayıdır,yaydan dolayı değil.

Bu arada stylance araç kullanmayın,yoksa çok üzülürsünüz,stylance gayet konforlu iken sport up malesef öyle değil...yanlız lastikleriniz pirelli ve özellike pirelli p7 ise sport up için çok çok sert bir lastik..
18" lerimin üzerinde geçici olarak kumho var, 17" p7 li halinden çok daha yumuşak.çok daha konforlu

lastiklerim dunlop ama o da pek konforlu diyemiyeceğim.. aracımı satıp cupra veya FR almayı düşünüyorum, onlar bizim araçlardan dahada serttir diye tahmin ediyorum.. hem konforlu hem sportif bi araç alamayacağım galiba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt