Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Takas

Kara Kuzay

Kayıtlı Üye
2015 fr aracım var aklımdan bir turlu Çıkmayan 2005 BMW 520i ile takas etmek düşüncesindeyim buradan fikrinizi almak isterim tecrübelerinizden yaralanmak isterim benim arac 10 bin km de nokta hata yok BMW 120 bin de orijinal boya darbe vs yok düşünceleriniz nedir

5.20i cidden güzel araç ama elinde 2015 fr var. Arada 10 yaş fark var. Bence gerek yok. Tabi şahsi fikrim.

Ben Kucuk arabayı sevemedim bir turlu 175 hp OLMASINA rağmen hep büyük geniş araba hastalığım var ama cok Haklısınız arkadaşlar duşunun 15 bin bakımına bile 10 binde girdim 600 km oldu Bakımdan çıkalı

bmw de durmadan çıkmacılarla dost olursun .... :) parçası pahalı yakıtı fazla... herkesin hayali ama turkıyede hele şu kaoslu gunlerde bmw ye binmek bize gunah gibi bişi. gürcistanda bmwler bedava :)

Geri
Üst Alt