Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takas yapmayı düşünüyorum...yardım

kirmizi var istersen piyasayi bozayim bende puhahahahaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

saka birtarafada icindeki ukte ne olabilir fr derken 2.0 isteyebilecegini dusundum yoksa arabanla 1.4 fr pek farki yok

fark var abi ya bizim arabalar boş ne far sensörü , yağmur sensörü ne biliyim xenon fa v.s hiç bişey yok

bende aracim gitmiyor falan diyeceksin sandim bunun gibi ince detaylara takilma bence sonra dizelin yakit ekonomisini ararsin

bu arada fr daki fr larin aynisini disarda satiyorlar 3000 tl gibi bir rakkama alabilirsin mesela hatta arastir bence far vew yagmur sensorude taktirabilirsin

gidişi ii onda bi sorun yok ama bi önceki aracım pejo idi full donanımlıydı ondan sonra bu boş geldi açıkçası fr çok hoşuma gidio bide sunroof olayı işi bitiriyor.

Ankaradaki doğuş oto dan hiç bişey almam abi ... adamlar tok telefona bile cevap vermiyorlar..

senin fr da xenon ve sunroof varmı

ceyhun ben takas etmetyi dusunmuyorum ama cezmi abinin arabada istediklerinin disinda deri koltukta var

memnunum ama birazda gitse cok iyi olacak

bizimkine göre performansı iidir sanırım 125 liklerin.

Geri
Üst Alt