Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takas teklifi düşünceleriniz?

Bence hiç girme derim Akın, buarada amma sık araba değiştiriyorsun ya :)

Şasi numarasıyla sorgulatmak en mantıklısı belki daha kolay satarım diye düşünüyo olabilir...

golf bu... düşünmene sebeb olmuş olabilir ama o araçta beni rahatsız eden bişey var sanki... 2004 model tek kapı ııhhh olmaz... zaten biraz da oynanmış gibi o arabayla kazası belası yok diyor ama benim içime sinmedi... tavsiye etmiyorum hem senin araban dizel bi kere... boşveeerrr...

Benim arabamda en nihayetinde tek kapı Golf:p:p:p

ama çakma değil gerçek GTI puhahapuhahapuhaha

Fiyatı yüksek, 1.6FSIlar daha az etmeli..

Akın abi bencede girme derim bu işe 120 binde araç 2004 model benzinli 30,000 TL fiyat yüksek geldi biraz pek mantıklıda yazmamış ev alacaksam aracı neden takas edeyimki ediceksemde gayrimenkulle takas ederim.

arkadaşlar bugün takas teklifi aldım linkdeki aracı benim imzadaki corsayla, muhtemelen üstüne birşey alıp vermeden takas düşünürmüsünüz diye mesaj atmış? benzin fiyatları nedeniyle kararım az çok belli ama sizinde düşüncelerinizi almak isterim??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-golf-sportline-37686060/detay

aman abi uzak dur. tek kapı son sahibi sen olursun. olabilir belki iç hacmi corsaya göre daha konforlu olabilir ama senin araban yakıt konusunda golfu 50 kere katlar. aman diyim.

Geri
Üst Alt