Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

takas teklifi düşünceleriniz?

akınım sacmalma kesınlıkle ole bısı yapma ya bune bıcım bı arabadır ıgrenc yapmıs oynamıs kurcalamıs sakın sakın

boşver derim ben ev için sattığı arabayı senle niye takas etmeyi düşünüyor anlamadım
ama şöyle yapar senle takas eder senin aracı daha kolay satar belki

inan hiç gerek yok akın'ım 7 yıllık araç hem ev alıcam diyor hem takas olur diyor...şase no alabilirsen aracı inceleyelim

abi hiç gerek yok.senin araban çok daha güzel bence,cam tavanın yeter :)

Plakadan Tramer sorgulaması yap Akın..Ama bende Cezmi beye katılıyorum..Takasa girme benim tavsiyem..

yanlış düşünmüyorum yani.. ret etmeden önce kendimi rahatlatıyorum..

Takas ıstemesının nedenı ortada cunku kolay kolay satabılcegı b araba degıl.Senın arabanı her turlu satar alıcısını bulur ama tek kapılı 1.6 fsi golfu herkes kolay kolay almaz.Performans desen yok ama tek kapılı araba.Alıcı kıtlesı gayet zayıf

arabanın Golf olması kafanı karıştırıyor olabilir..daha yeni aldın hem seninki dizel..bedce gerek yok

Geri
Üst Alt